Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wydarzenia branżowe Wydarzenia branżowe

 

Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza oraz KRAKOW DESIGN FESTIVAL


Termin : 30-31 maja 2020
Miejsce : Centrum Targowe Chemobudowa Kraków S.A. , ul. Klimeckiego 14, Kraków

30 maja | 8:00-12:00 | GODZINY BRANŻOWE
30 maja | 12:00-17:00 | Wstęp dla odwiedzających
31 maja | 10:00-17:00 | Wstęp dla odwiedzających

Organizator: Instytut Business Innovation 

 

Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza oraz KRAKOW DESIGN FESTIVAL– to jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce. Podczas targów promowane są najnowsze trendy i technologie w zakresie budownictwa, instalacji oraz wnętrz. Czwarta edycja targów odbędzie się 30-31 maja 2020 r. w dobrze znanym mieszkańcom Krakowa Centrum Targowym Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14.  Wystawcy zaprezentują się na hali o powierzchni 3000 m2.

Odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznać się z szeroką ofertą rynkową dotyczącą m.in.: materiałów i usług budowlanych i wykończeniowych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych w branży budowlanej oraz wnętrzarskiej, drzwi, okien, kuchni i łazienek, mebli i wyposażenia wnętrz oraz nowoczesnego designu.

W pierwszym dniu targów odbędą się godziny branżowe, na które zapraszamy producentów z sektora budownictwa, instalacji, architektury, projektowania wnętrz i pokrewnych. Godziny branżowe to świetna okazja do podjęcia rozmów z profesjonalistami, nawiązania kontaktów biznesowych, pozyskania nowych kontrahentów i nawiązania współpracy. To także czas na wypromowanie swojej marki w środowisku branżowym, co jest szczególnie istotne dla nowo powstałych, rozwijających się przedsiębiorstw.

Targom, jak co roku, będą towarzyszyły merytoryczne wykłady i prelekcje z dziedzin związanych z tematyką wydarzenia. Program imprezy jest aktualnie w przygotowaniu. Więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce.

W programie przewidziane są ponadto atrakcje dla odwiedzających, takie jak różnorodne warsztaty, podczas których będzie można wykazać się kreatywnością. Pozwolą one na odkrycie nietuzinkowych trendów w urządzaniu i dekorowaniu mieszkań, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter i przykują uwagę swoją oryginalnością.

Na targach ponownie pojawi się Strefa Doradcza, która oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów z dziedzin budownictwa oraz projektowania wnętrz. Polecamy szczególnie tym, którzy są na etapie zakupu nieruchomości, budowy domu lub remontu mieszkania.

Koniecznie dodajcie Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza oraz KRAKOW DESIGN FESTIVAL do Waszych kalendarzy!
 

powrót do listy targów

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice na zamianędziałki na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Świdnickimieszkania na wynajem powiat Ełckilokale użytkowe na sprzedaż gmina Rędzinydomy na wynajem gmina Sławnodomy na sprzedaż w Kurcewiemieszkania na sprzedaż w Bednarzówcemieszkania na sprzedaż w Borkowie

Deweloperzy

);