Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wydarzenia branżowe Wydarzenia branżowe

 

Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza oraz KRAKOW DESIGN FESTIVAL


Termin : 30-31 maja 2020
Miejsce : Centrum Targowe Chemobudowa Kraków S.A. , ul. Klimeckiego 14, Kraków

30 maja | 8:00-12:00 | GODZINY BRANŻOWE
30 maja | 12:00-17:00 | Wstęp dla odwiedzających
31 maja | 10:00-17:00 | Wstęp dla odwiedzających

Organizator: Instytut Business Innovation 

 

Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza oraz KRAKOW DESIGN FESTIVAL– to jedne z największych targów budowlano-wnętrzarskich w południowej Polsce. Podczas targów promowane są najnowsze trendy i technologie w zakresie budownictwa, instalacji oraz wnętrz. Czwarta edycja targów odbędzie się 30-31 maja 2020 r. w dobrze znanym mieszkańcom Krakowa Centrum Targowym Chemobudowa, ul. Klimeckiego 14.  Wystawcy zaprezentują się na hali o powierzchni 3000 m2.

Odwiedzający targi będą mieli możliwość zapoznać się z szeroką ofertą rynkową dotyczącą m.in.: materiałów i usług budowlanych i wykończeniowych, nowoczesnych rozwiązań technologicznych w branży budowlanej oraz wnętrzarskiej, drzwi, okien, kuchni i łazienek, mebli i wyposażenia wnętrz oraz nowoczesnego designu.

W pierwszym dniu targów odbędą się godziny branżowe, na które zapraszamy producentów z sektora budownictwa, instalacji, architektury, projektowania wnętrz i pokrewnych. Godziny branżowe to świetna okazja do podjęcia rozmów z profesjonalistami, nawiązania kontaktów biznesowych, pozyskania nowych kontrahentów i nawiązania współpracy. To także czas na wypromowanie swojej marki w środowisku branżowym, co jest szczególnie istotne dla nowo powstałych, rozwijających się przedsiębiorstw.

Targom, jak co roku, będą towarzyszyły merytoryczne wykłady i prelekcje z dziedzin związanych z tematyką wydarzenia. Program imprezy jest aktualnie w przygotowaniu. Więcej informacji na ten temat pojawi się już wkrótce.

W programie przewidziane są ponadto atrakcje dla odwiedzających, takie jak różnorodne warsztaty, podczas których będzie można wykazać się kreatywnością. Pozwolą one na odkrycie nietuzinkowych trendów w urządzaniu i dekorowaniu mieszkań, które nadadzą wnętrzom niepowtarzalny charakter i przykują uwagę swoją oryginalnością.

Na targach ponownie pojawi się Strefa Doradcza, która oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów z dziedzin budownictwa oraz projektowania wnętrz. Polecamy szczególnie tym, którzy są na etapie zakupu nieruchomości, budowy domu lub remontu mieszkania.

Koniecznie dodajcie Małopolskie Targi - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza oraz KRAKOW DESIGN FESTIVAL do Waszych kalendarzy!
 

powrót do listy targów

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniagaraże do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Janowskimieszkania na sprzedaż powiat M. Jaworznomieszkania na sprzedaż gmina Zalesiedomy na sprzedaż gmina Rojewodomy na wynajem w Góry Zborowskiedomy na sprzedaż w Jeziora Małedomy na sprzedaż w Starym Cykarzewie

Deweloperzy

);