Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Dopłaty w „Mieszkaniu dla Młodych”

KRN.pl | 2013-11-05 r.

Dopłaty w „Mieszkaniu dla Młodych”

31 października br. prezydent podpisał ustawę o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi.

31 października br. prezydent podpisał ustawę o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi. Oznacza to, że program „Mieszkanie dla Młodych” od 1 stycznia 2014 r. wejdzie w życie. Kto może liczyć na dopłatę i ile ona wyniesie?

Odpowiedzi na powyższe pytania udzielał Grzegorz Kućma z dwutygodnika „Krakowski Rynek Nieruchomości” podczas tegorocznej edycji Targów Domów i Mieszkań zorganizowanych w Krakowie przez spółkę Nowy Adres. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją.

 

pdf Pobierz plik PDF (0.92 MB)

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażkamienice na zamianędomy na wynajem powiat M. Ruda Śląskadomy na wynajem powiat Bieruńsko-Lędzińskilokale użytkowe na wynajem gmina M. Jelenia Góralokale użytkowe na sprzedaż gmina Nowe Miasto nad Pilicądomy na wynajem w Grabowo-Skorupkachmieszkania na wynajem w Stanisławowie Drugimdomy na sprzedaż w Antoninowie

Deweloperzy

);