Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Zawiła 65: Nowoczesne Biura w Historycznej Odsłonie

Kraków, Dębniki, ul. Zawiła

2024-04-29

Zawiła 65: Nowoczesne Biura w Historycznej Odsłonie


Zawiła 65 to wyjątkowa inwestycja w Krakowie, która łączy w sobie nowoczesność i historię, tworząc idealne warunki do rozwoju biznesu. Historia kompleksu sięga roku 1888, kiedy rozpoczęła się budowa kawaleryjskich koszar. Odrestaurowane budynki, które niegdyś należały do Ósmego Pułku Ułanów, dziś oferują eleganckie i funkcjonalne przestrzenie biurowe. Zrewitalizowana przestrzeń zmieniła się nie do poznania i jest gotowa na nowy rozdział swojej historii – sukces Twojego biznesu.

Kompleks Zawiła 65: Trzy Budynki z Niezwykłym Potencjałem

Budynek X, to nowoczesny biurowiec, który stanowi kluczowy element kompleksu Zawiła 65. Wyróżniają go przede wszystkim duże przeszklenia, które ukazują przepiękne widoki na odnowione budynki koszar, a także okoliczną  zieleń i panoramę miasta.

Ergonomicznie zaprojektowane przestrzenie pracy w Budynku X zapewniają maksymalny komfort i efektywność, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających firm i ich pracowników. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, zastosowane w całym budynku, gwarantują wysoki standard pracy i bezpieczeństwo.

Budynek Y to niepowtarzalny odrestaurowany obiekt dawnych koszar, który stanie się miejscem dla wyjątkowej restauracji z malowniczym ogródkiem. Mury budynku, pełne historii i charakteru, stanowią idealne miejsce, gdzie ludzie mogą się zatrzymać, odpocząć a jednocześnie delektować się wyjątkowym smakiem serwowanych potraw.

Budynek Z to kameralna, zmodernizowana przestrzeń przeznaczona do prowadzenia działalności usługowo – biurowej. To także idealne miejsce na siedzibę firmy zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortowych i nowoczesnych warunków do prowadzenia działalności co ułatwia zainstalowany system BMS. Jako dwupiętrowy, samodzielny obiekt, łączy w sobie prywatność i niezależność, będąc jednocześnie spójnym elementem szerszego kompleksu.

Doskonałe miejsce do rozwoju

Zawiła 65 to kompleksowe rozwiązanie biznesowe, które umożliwia firmom rozwój w inspirującym otoczeniu dzięki przemyślanej architekturze, nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym i dogodnym warunkom najmu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Zawiła 65

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2024-04-29

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniadomy do kupieniakamienice na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Siedlcemieszkania na wynajem powiat Krośnieńskimieszkania na sprzedaż gmina Radzyminmieszkania na sprzedaż gmina Główczycedomy na sprzedaż w Moniakachmieszkania na wynajem w Skakawamieszkania na wynajem w Toporkach

Deweloperzy

);