Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Wille Podkamyk

2021-02-01

Wille Podkamyk


Wille o wysokim standardzie w malowniczej krakowskiej Olszanicy

Wille Podkamyk – komfort na trzech poziomach

Wille Podkamyk to kompleks 6 domów jednorodzinnych o nowoczesnej i minimalistycznej architekturze. Domy mają powierzchnię ok. 164 m kw. lub 197 m kw. i są trzykondygnacyjne. Do każdego z oferowanych domów przynależy przestronny ogród oraz dwustanowiskowy garaż podziemny.

Zadbano o najwyższy standard i funkcjonalność oferowanych lokali mieszkalnych. 

Rozkład pomieszczeń

Poziom -1: 

 • garaż na 2 samochody,
 • pomieszczenie gospodarcze (kotłownia). 

Pater:

 • ok. 50-metrowy salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 
 • toaleta,
 • pomieszczenie gospodarcze. 

1 piętro:

 • 3 sypialnie, 
 • 2 garderoby,
 • przestronna łazienka.

Każdy dom posiada niezależny podjazd od ul. Podkamyk.

 

 

Lokalizacja ma znaczenie

Zwierzyniec to jedna z ulubionych krakowskich dzielnic, chętnie wybierana na miejsce do życia, uchodząca za jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej prestiżowych w mieście.

Decyduje o tym wiele czynników, między innymi bardzo atrakcyjna zielona okolica. Znajdują się tu liczne, ulubione zielone tereny rekreacyjne krakowian m.in.:

 • Lasek Wolski,
 • Kopce Piłsudskiego i Kościuszki,
 • Park Decjusza,
 • Sikornik,
 • Przegorzalska Przełęcz.

Zwierzyniec wyróżnia się niską willową zabudową. Doskonale komponuja się tu ze sobą i z otaczającymi malowniczymi terenami zielonymi, zarówno zabytkowe wille, jak i nowoczesne kameralne apartamentowce.

Ta część miasta to świetny wybór dla wszystkich ceniących sobie ciszę, spokój i kontakt z naturą.

Mimo, że deweloperzy chetnie wybierają to miejsce pod kolejne inwestycje, to wciąż jest to mało zaludniona dzielnica. Można poczuć tu przestrzeń i zachować prywatność. Nie ma tu, tak typowego dla zabudowy wielkich miast minimalizowania i oszczędzania przestrzeni przeznaczonej do życia.

Właśnie w zwierzynieckiej Olszanicy, przy ul. Podkamyk zlokalizowana jest nowa inwestycję od deweloper Richards Investment Sp. z o.o.  

Jest to bardzo spokojna i zielona okolica, położona w pobliżu Woli Justowskiej, granicząca ze stawami w Szczyglicach i nieopodal przepływającą rzeką Rudawą. Są to jedne z ostatnich tak zielonych terenów znajdujących się w obrębie miasta Krakowa. Tereny są, objęte WN z przeznaczeniem na budownictwo jednorodzinne, bliźniacze i apartamentowe.

Oddanie inwestycji do użytkowania zaplanowano na II kwartał 2022 roku.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż oferowanych nieruchomości. 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2021-02-01

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania do kupieniahale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Krakowskidomy na wynajem powiat Kolbudylokale użytkowe na sprzedaż gmina Pozezdrzedomy na sprzedaż gmina Kolonowskiedomy na wynajem w Kisinachdomy na wynajem w Izbiscedomy na wynajem w Gałęzów-Kolonii Drugiej

Deweloperzy

);