Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Supernova by Cordia - bezkompromisowa nowoczesność

2017-03-07


W jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krakowa, przy ul. Lema, Cordia Polska zrealizuje projekt Supernova by Cordia.

Kraków:

Osoby poszukujące tego, co nowoczesne i komfortowe, gdzie przyroda przenika się z wielkomiejską wygodą, swoje miejsce znajdą w Supernova by Cordia. Projekt mieszkaniowy przygotowywany przez grupę Cordia Polska, powstanie przy ul. Stanisława Lema w Krakowie. O atutach inwestycji można mówić już przy okazji lokalizacji. Dogodne skomunikowanie z centrum, sąsiedztwo terenów zielonych oraz punkty handlowo-usługowe i kulturalne sprawiają, że mieszkańcy Supernova by Cordia zawsze będą mieli dostęp do najważniejszych punktów. Pobliski Park Lotników, liczący 60 ha zieleni stanowi idealną przestrzeń do spędzania wolnego czasu. Przecinające go alejki spacerowe, ścieżki rowerowe i trasy dla biegaczy umożliwiają podejmowanie różnorodnej aktywności. Ciekawe atrakcje zapewnia również sąsiadująca z inwestycją Tauron Arena, gdzie odbywają się wydarzenia kulturalno-rozrywkowe z udziałem światowej klasy gwiazd. Do rodzinnej zabawy edukacyjnej zachęca także znajdujący się nieopodal Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema.

Supernova by Cordia została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami. Jej nowoczesna architektura harmonijnie wpisuje się w swoje otoczenie. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i dbałość o każdy szczegół pozwoliło stworzyć oryginalną zabudowę, wyróżniającą się estetyką oraz funkcjonalnym rozplanowaniem całej inwestycji. Na terenie otaczającym inwestycję zagospodarowano interesującą przestrzeń wspólną, charakteryzującą się rodzinną atmosferą. Wchodzące w skład osiedla budynki przedzielają zielone zakątki. Najmłodszych ucieszy nowoczesny plac zabaw, natomiast dorośli po treningu na zewnętrznej siłowni będą mogli zagrać w szachy przy przeznaczonych do tego stołach. Nie zabraknie też miejsca dla rowerzystów, którzy bezpiecznie odstawią swoje jednoślady na wygodnych stanowiskach w wiatach rowerowych.

Kameralną zabudowę Supernova by Cordia będzie tworzyło 5 4-kondygnacyjnych budynków, mieszczących 191 lokali o zróżnicowanych metrażach (od 27 do 97 mkw) i liczbie pomieszczeń (1-, 2-, 3-, 4-pokojowe). Ich przemyślany układ i rozmieszczenie pokoi pozwoli zaspokoić potrzeby zarówno singli, rodzin z dziećmi, jak i osób starszych. Zastosowane już na etapie projektowania rozwiązania, każdemu domownikowi gwarantują wygodę oraz komfort użytkowania. Dla większych korzyści przyszłych nabywców, do każdego z mieszkań, w zależności od kondygnacji, przynależy przestronny taras, ogródek lub balkon. By zapewnić poczucie bezpieczeństwa, teren Supernovej został ogrodzony, a drzwi w budynkach posiadają system antywłamaniowy.

Prace budowlane Supernova by Cordia rozpoczną się w II kwartale br., natomiast oddanie do użytkowania zaplanowano na III kwartał 2019 r. 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-03-07

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Villa sento
Osiedle Klonowe 14
Oaza Bronowice

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna