Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Solny Resort****

2018-09-10


Wypoczynek nad morzem to jedna z najczęściej wybieranych form wakacyjnych urlopów. Nadmorskie uzdrowiska przyciągają rzesze turystów, co sprawia, że inwestycja w nieruchomość położoną w sąsiedztwie morza stanowi jeden z najbardziej korzystnych sposobów na ulokowanie kapitału i czerpanie dodatkowego zysku.

Zakup apartamentu nad morzem to okazja, by zapewnić sobie miejsce do wypoczynku w wybranym przez siebie terminie i dobrze zarobić. Na osoby rozważające tego typu inwestycję czeka 150 apartamentów hotelowych w nowoczesnym kompleksie Solny Resort.

Obiekt znajduje się w Kołobrzegu w Uzdrowiskowej Strefie A. Każdy z lokali zostanie udostępniony w 4-gwiazdkowym standardzie. Komfort i elegancja to aspekty, na jakie projektanci położyli szczególny nacisk. Dzięki temu najwyższa jakość wykonania przejawia się nie tylko w stylowości obiektu, ale także w doborze detali. Wszystkie apartamenty wyposażono w klimatyzację, większość posiada balkony, a niektóre z nich, 2-poziomowe mają indywidualne tarasy.

Warto zaznaczyć, że Solny Resort stanowi część Hotelu Solnego, będącego jednym z najbardziej znanych obiektów tego typu na kołobrzeskim wybrzeżu. W obrębie kompleksu znajdować się będzie także parking, basen zewnętrzny, restauracje oraz lobby bar. Nie zabraknie również strefy relaksu z odnową biologiczną, sauną czy usługami fryzjersko-kosmetycznymi.

Oprócz wyjątkowości całej inwestycji, na uwagę zasługuje też najbliższa okolica Solnego Resortu. W pobliżu obiektu znajduje się bowiem Stare Miasto z licznymi zabytkami architektonicznymi, jak np. gotycka Katedra czy Ratusz. Jednak jedną z największych atrakcji okolicy stanowi latarnia morska pełniąca niegdyś funkcję fortecy. W okolicy nie brakuje także miejsc tj. Muzeum Oręża Polskiego, Skansen Morski czy Pałac Braunschweigów. Na gości czekają też rozrywki rekreacyjne. Przebywający tutaj mogą liczyć na rejs, przyjemny spacer w Lesie Kołobrzeskim czy rozrywkę w parku linowym, aquaparku albo parku rozrywki w Zieleniewie.

Dokonując zakupu nieruchomości w Solnym Resorcie, nabywca ma do wyboru różne opcje: zakup pokoju, zakup pokoju z opcją wynajmu lub condo hotel. Wybierając pierwsze rozwiązanie nabywca nie musi zawierać umowy z operatorem, samodzielnie we własnym zakresie finansowym i według własnych upodobań urządzi swój lokal, który będzie do jego dyspozycji o każdej porze. Decydując się dodatkowo na wynajem pokoju, w czasie, kiedy nie przebywa się w apartamencie, można udostępnić go gościom, a zyski z tego tytułu czerpać wraz z operatorem. Z kolei ostatnia forma pozwala na gwarantowany 7-procentowy zysk i 30 dni pobytu w Solnym Resorcie.

Nabywając apartament w Solnym resorcie, kupujący otrzymuje pełne prawo własnościowe oraz Księgę Wieczystą. 

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2018-09-10

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażgaraże na wynajemmieszkania na wynajemdomy na sprzedaż powiat Jeleniogórskidomy na wynajem powiat Bialskilokale użytkowe na wynajem gmina Strzyżówdomy na sprzedaż gmina Żagańmieszkania na sprzedaż w Godzinowicachmieszkania na wynajem w Świnachmieszkania na sprzedaż w Jakubach

Deweloperzy

);