Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Solny Resort****, Kołobrzeg, ul. A. Fredry

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kołobrzeg, ul. A. Fredry

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 27,59 do 30,69 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 11 009 do 11 931 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Solny Resort****
wykonawca:
Solny Resort
lokalizacja:
Kołobrzeg, ul. A. Fredry
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 27,59 do 30,69 m2
pokoje:
1
dostępnych ofert:
75
termin oddania:
I kwartał 2021
ceny:
mieszkalne: od 11 009 do 11 931 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Plan kompleksu
 • Otoczenie
 • Prezenter inwestycji

Solny Resort****to nowoczesny, 4 gwiazdkowy obiekt hotelowy położony w Uzdrowiskowej Strefie A w Kołobrzegu. Obiekt oferować będzie 150 apartamentów hotelowych gdzie każdy pokój wyposażony będzie w nowoczesne oraz stylowe meble, klimatyzację, pełny węzeł sanitarny ia więc wszystko to, co zapewni Państwu oraz przyszłym klientom komfortowy wypoczynek nad morzem. Wszystkie pokoje wykończone będą w standardzie 4 gwiazdek, przy czym większość z nich będzie posiadać balkon.

Dzięki współpracy z jedną z najbardziej renomowanych pracowni projektowych, udało nam się połączyć styl i elegancję z komfortem i nowoczesnością. Wykorzystywane materiały oraz technologie są zgodne z najnowszymi trendami, a użyte tworzywa, proces technologiczny i budowlany gwarantują najwyższą jakość wykończenia.

Dodatkowo dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy kilka dwupoziomowych apartamentów z prywatnymi tarasami.

Solny Resort**** stanowić będzie integralną, nową część obecnego Hotelu Solny w Kołobrzegu, który to od wielu lat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych marek na polskim Wybrzeżu, dzięki czemu teraz macie Państwo szansę aby pisać dalszą historię tego wspaniałego miejsca.

Równocześnie z nową inwestycją, przeprowadzony będzie także generalny remont obecnego Hotel Solny tak, aby oba obiekty stanowiły jedną, wspólną, integralną całość.

Solny Resort**** dysponować będzie ponadto krytym basenem oraz nowymi, dwupoziomowymi salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem. To wszystko, w połączeniu z obecną infrastrukturą HoteluSolny czyli parkingiem, basenem zewnętrznym, strefą odnowy biologicznej, salonem fryzjerskim i kosmetycznym, sauną, a także restauracją i lobby barem stanowić będzie idealne miejsce do wypoczynku czy spotkań biznesowych.

Solny Resort ma także doskonałą lokalizację:

 • Przystanek autobusowy - 50 m
 • Lodziarnie, kawiarnie, bary - 50 m
 • Restauracje - 1.20 km
 • Park nadmorski i amfiteatr - 400 m
 • Plaża - 800 m
 • Latarnia Morska i Port - 1.50 km


Co zyskujesz?

Zainwestuj, wypoczywaj i zarabiaj! Odetchnij bryzą morską i zdecyduj się na apartament nad morzem.

1. W zależności od wybranej opcji zakupu nawet 7% zwrotu inwestycji w skali roku. Jako sprawdzony i pewny Operator zapewniamy Ci bezpieczeństwo i gwarantowany zysk, nie obiecujemy czegoś, z czego nie będziemy w stanie się wywiązać.

2. 30 dni pobytu właścicielskiego - aż tyle zyskujesz decydując się na ten idealny zakup inwestycyjny nad morzem Bałtyckim.

3. Pobyt właścicielski możesz w części wykorzystać w sezonie letnim, co stanowi o wyjątkowości inwestycji Solny Resort, marki czerpiącej z ponad 40 - letniego doświadczenia.

4. Śniadanie w formie bufetu - to masz zawsze zagwarantowane wypoczywając komfortowo w swoim nadmorskim kącie.

DLA INWESTORA

MODELE ZAKUPU

Oferujemy Państwu możliwość zainwestowania, aż w 3 opcjach, każda z nich jest maksymalnie dostosowana do Państwa oczekiwań.

Nasi specjaliści chętnie doradzą oraz pomogą Państwu uzyskać finansowanie na zakup pokoju hotelowego, a także pomogą przeprowadzić procedurę odzyskania podatku VAT, ponieważ przy tego typie inwestycji jest to możliwe.

ZAKUP POKOJU

W tym modelu oferujemy Państwu zakup pokoju hotelowego, który jest w całości i zawsze do Państwa dyspozycji. Nie ma obowiązku wiązania się z Operatorem umową najmu. Wybierając tą opcję możecie Państwo samodzielnie zaaranżować swój apartament hotelowy na własny koszt i zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

ZAKUP POKOJU Z OPCJĄ WYNAJMU

To oferta skierowana do osób, które chcą mieć elastyczność i swobodę w dysponowaniu własnym apartamentem hotelowym. Opcja ta pozwala Państwu korzystać z pokoju w wybranych przez siebie okresach lub na wybrane okresy udostępniać go Operatorowi . W tym modelu Właściciel zarabia wtedy, kiedy nie korzysta z pokoju, dzieląc się zyskami z wynajmu z Operatorem.

CONDO HOTEL

Oferta skierowana do inwestorów oraz osób, które w dużej mierze chcą czerpać maksymalne korzyści z zakupu apartamentu nad morzem, a przy tym korzystać, przez okres 30 dni z pobytu właścicielskiego, ciesząc się zarówno gwarantowanym 7% zyskiem z inwestycji jak i możliwością wypoczynku nad Bałtykiem.

Gwarancja zysku

Ponad 15 letnie doświadczenie Operatora w branży hotelarskiej oraz pewne długoterminowe kontrakty zawarte z Naszymi sprawdzonymi kontrahentami gwarantu­ją Państwu oczekiwany zwrot z inwestycji. Dysponuje­my obecnie 3 hotelami na Pomorzu, oferującymi ponad 200 jednostek hotelowych, obsługującymi rocznie tysiące gości.

Dlaczego warto?

1. Głównym atutem inwestycji w Solny Resort**** jest gwarancja stałej stopy zwrotu oparta na stabilnej umowie najmu z doświadczonym Operatorem oraz pełna bezobsługowość inwestycji. Na przestrzeni ostatniej dekady zainteresowanie tego typu inwestycja­mi jako formą lokowania kapitału zyskuje na popular­ności. Eksperci rynków finansowych i nieruchomości uznają takie inwestycje za bezpieczne i gwarantujące wysoką stopę zwrotu.

2. Pewny Zysk – wysokość wypłacanych kwot jest stała

3. Bezpieczeństwo – inwestycja posiada zagwarantowane finansowanie, a Operator to doświadczony podmiot działający od lat w branży turystycznej.

4. 100 % własności – kupując apartament w Solny Resort ****, zyskujesz pełne prawo własności raz z Księgą Wieczystą.

zdjęcie do oferty

zdjęcie do oferty

Stare Miasto

Mieszkańcy i władze, po wojnie, wspólnymi siłami odrestaurowali kołobrzeską starówkę. Nowa starówka nie jest odtworzeniem zabudowy przedwojennej (odtworzono jedynie siatkę ulic).

Katedra

Gotycka budowla została odbudowana po zniszczeniach wojennych, we wnętrzu Katedry aktualnie znajdują się warte obejrzenia zabytkowe eksponaty: rzeźby, obrazy, meble itd.

Baszta lontowa i więzienna oraz budynek Akademii Rycerskiej

Ratusz

Budynek przetrwał walki o miasto, obecnie świetnie się prezentuje w sąsiedztwie zrekonstruowanej zabudowy;

Latarnia Morska w Kołobrzegu

Zloklizowana w pobliżu ujścia do rzeki Parsęty do Morza Bałtyckiego. W sezonie letnim udostępniona dla zwiedzających. Cechą charakterystyczną tej akurat latarni jest jej “forteczny” charakter (zbudowana została na bazie dawnego fortu). Wewnątrz latarni znajdują się ekspozycje dotyczące historii latarnictwa oraz kolekcja minerałów i skamieniałości.

Muzeum Oręża Polskiego

Miejsce godne polecenia dzieciom w każdym wieku, również tym starszym. Muzeum prezentuje broń wszelkich epok historycznych: od mieczy i toporów, po odrzutowce i czołgi. Do tego zbiory mundurów oraz panoramiczny obraz zdobycia Kołobrzegu podczas II Wojny Światowej.

Skansen Morski

Prezentuje pamiątki związane z wojskowymi jednostkami pływającymi znajdują się tutaj dwie kompletne jednostki do zwiedzenia, a także ocaloną część wyposażenia ORP “Burza”,

Pałac Braunschweigów mieści kolejną muzealną placówkę poświęconą historii miasta (zabytki archeologiczne, dawne wyposażenie wnętrz i przedmioty codziennego użytku, dzieła sztuki oraz wystawa poświęcona wagom).
Wszystkie powyższe placówki stanowią oddział Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Rejsy

Możemy popływać pirackim ststkiem lub prywatnym kutrem torpedowym, wybrać się na pełne morze na ryby lub popłynąć na Bornholm.

Las Kołobrzeski

Świetne miejsce na spacery, drzewostan miejscami jest bardzo stary, możemy zobaczyć m.in. dąb liczący ponad 800 lat (dąb “Bolesław”, niewiele młodszy jest “Warcisław”).

Uzdrowisko. Solanka. Borowina.

W średniowieczu miasto zawdzięczało swoje bogactwo naturalnym źródłom solankowym, które wykorzystywano do produkcji ówczesnego towaru strategicznego – soli. Z biegiem czasu produkcja soli warzonej z solanki stawała się coraz mniej opłacalna, aż wreszcie zaprzestano jej zupełnie. Jednocześnie solanki, złoża borowiny oraz specyficzny mikroklimat miasta zaczęto wykorzystywać w celach leczniczych. Obecnie Kołobrzeg jest uznanym uzdrowiskiem, z licznymi sanatoriami i obiektami leczniczymi, czynnymi przez cały rok.

Budzistowo

Kołobrzeg we “wcześniejszym wcieleniu” – przed lokacją miasta w obecnym miejscu główna osada mieściła się własnie tutaj. Do dnia dzisiejszego przetrwał zabytkowy kościółek z XII wieku – jeden z najstarszych na Pomorzu. Ponadto w miejscowości znajduje się XIX-wieczny pałac (obecnie hotel) wraz z pięknym parkiem.

Park rozrywki w Zieleniewie

Jest utrzymany w stylu westernowym – możemy więc przejechać się na koniu, zwiedzić wioskę Indian lub miasteczko “bladych twarzy”, obejrzeć pokazy w stylu rodeo.

Muzeum 6 D Maszoperia

Atrakcja multimedialna; ekspozycja prezentuje w nowoczesnym stylu życie nadmorskiej społeczności.

Wycieczka meleksem

Jeżeli nie chce nam się pokonywać sporych odległości na piechotę, możemy zwiedzić Kołobrzeg meleksem. Dodatkowo jest to wycieczka z multimedialnym przewodnikiem.

Regionalne Centrum Kultury

Organizator wystaw, spektakli, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych.

Park linowy w Kołobrzegu

Niesamowita przygoda dla dużych i małych.

Aquapark w Kołobrzegu

Jeżeli pogoda nie dopisze i nie ma możliwości korzystania z morskich kąpieli, to zawsze jeszcze pozostaje możliwość skorzystania z wodnych atrakcji miejscowego aquaparku.14631 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Solny Resort

Solny Resort

78-100 Kołobrzeg, ul. Fredry 5

telefon pokaż kontakt

Telefon: 504293472

Adres e-mail: biuro@unlimited-sky.pl

Strona www: www.solnyresort.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażmieszkania na sprzedażlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Żyrardowskidomy na wynajem powiat Augustowskimieszkania na sprzedaż gmina Hajnówkamieszkania na wynajem gmina Łabuniemieszkania na sprzedaż w Grabówcemieszkania na sprzedaż w Waledomy na sprzedaż w Stanisławicach

Deweloperzy

);