Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Przestrzenie Banacha, Kraków, ul. S. Banacha

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały, ul. S. Banacha

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 32,28 do 64,95 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Przestrzenie Banacha
wykonawca:
Grupa BUMA
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały, ul. S. Banacha
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 32,28 do 64,95 m2
pokoje:
1, 2, 3
dostępnych ofert:
64
termin oddania:
IV kwartał 2021
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Prezenter inwestycji

Przestrzenie Banacha - poznaj genialne miejsce do życia!


Przestrzenie Banacha to nowa dobrze zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia dla mieszkańców Krakowa. Na terenie osiedla powstanie ogólnodostępny park, punkty usługowe i handlowe, zintegrowana sieć ścieżek biegowych i wiele innych atrakcyjnych rozwiązań. Każdy etap inwestycji wniesie coś nowego dla wszystkich mieszkańców osiedla. Plac zabaw dla małych dzieci, plac zabaw dla starszych dzieci, miejsce aktywności dla młodzieży, przestrzeń relaksu – te miejsca będą pojawiały się wraz z rozwojem tego wyjątkowego miejsca. Na terenie osiedla przewidzieliśmy wiele punktów usługowo-handlowych. Chcielibyśmy, żeby pojawiły się tu nie tylko sklepy, w których można zrobić codzienne zakupy, ale i usługi ułatwiające codzienne życie mieszkańcom (przedszkole lub sala zabaw, serwis rowerowy, paczkomat, fryzjer czy kawiarnia). Osiedle otoczone jest zielenią. Genialne tereny do jazdy na rowerze czy dłuższych biegów znajdują się dosłownie o kilka minut stąd. Nasza inwestycja znajduje się w pobliżu Parku Leśnego Witkowice o powierzchni blisko 16 ha znanego z licznych szlaków pieszych, turystycznych oraz rozbudowanej sieci tras rowerowych.

W pierwszym etapie osiedla powstaną 133 mieszkania o metrażach od 36m2 do 94m2, a także lokale usługowe, podziemne garaże wielostanowiskowe, komórki lokatorskie, wiata rowerowa, zielony dziedziniec – miejsce wypoczynku oraz ścieżka biegowa zintegrowana w przyszłości z systemem ścieżek na osiedlu. Wraz z pierwszym etapem rozpocznie się także budowa osiedlowego parku.

Przestrzenie Banacha to również miejsce, które już niebawem zostanie doskonale skomunikowane z resztą miasta

tramwaj – zaprojektowana linia szybkiego tramwaju na Górkę Narodową z przystankiem tuż obok osiedla

kolej – zaplanowana rozbudowa szybkiej kolei aglomeracyjnej z przystankiem Prądnik Czerwony

drogi – planowana jest budowa północnej obwodnicy Krakowa oraz trasa ekspresowa S7 Kraków-Warszawa, a także rozbudowa al. 29 listopada

Teren i sąsiedztwo inwestycji objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co jest gwarancją przewidywanego i przemyślanego rozwoju tej części miasta.

Inwestycja nosi nazwę od wybitnego polskiego matematyka, który przyczynił się do rozwoju matematyki i fizyki kwantowej – Stefana Banacha.

Stefan Banach powiedział, że „matematyka jest najpiękniejszym i najpotężniejszym tworem ducha ludzkiego”. Tworząc inwestycję Przestrzenie Banacha staraliśmy się również z matematyczną precyzją odzwierciedlić ducha genialnej prostoty, która przełoży się na funkcjonowanie osiedla jak samowystarczalnej dzielnicy.1695 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Grupa BUMA

Grupa BUMA

30-347 Kraków, ul. Wadowicka 3A

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 297-22-22

Adres e-mail: mieszkania@buma.com.pl

Strona www: www.buma.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na sprzedażgaraże na sprzedażdomy na wynajem powiat Konińskimieszkania na sprzedaż powiat Bieruńsko-Lędzińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Pniewylokale użytkowe na sprzedaż gmina Iwkowadomy na wynajem w Mielenku Gryfińskimmieszkania na wynajem w Kamionkumieszkania na sprzedaż w Rudzie

Deweloperzy

);