Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Podedworze 9 w Krakowie – Twoje idealne miejsce do życia

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Podedworze

2022-04-26

Podedworze 9 w Krakowie – Twoje idealne miejsce do życia


W mieście historii, kultury i możliwości powstaje nowoczesny, nietuzinkowy budynek wielorodzinny. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Podgórze Duchackie będzie strzałem w dziesiątkę dla osób, które nie chcą rezygnować z dobrego dostępu do miejskiej infrastruktury na rzecz bliskości terenów zielonych. Ale to nie wszystko, co wyróżni Podedworze9 na krakowskiej mapie nieruchomości.

Inwestycję realizuje Palladio Podedworze Sp. z o. o., spółka celowa, zarządzana przez podmioty mająca wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. W 11-piętrowym, powstającym w stylu minimalistycznym budynku znajdą się 122 mieszkania mające od 1 do 7 pomieszczeń. Ta elastyczność to dziś duży plus – wyniki ostatniego raportu firmy JLL „Preferencje nabywców mieszkań” pokazują, że wśród klientów coraz częściej pojawia się potrzeba posiadania dodatkowego pomieszczenia. Również zróżnicowany metraż – od 33 mkw. do 132 mkw. – pozwoli na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki temu oferta może zainteresować zarówno singli i pary, jak i rodziny z dziećmi. Co więcej, atrakcyjna lokalizacja i możliwości przestrzenne lokali mieszkalnych mogą być dobrą formą lokaty kapitału dla tych osób, które chcą zainwestować w sektor najmu. Za zakup mieszkania przy adresie Podedworze 9 należy obecnie zapłacić od niewiele ponad 300 tys. zł do przeszło 1,1 mln zł.

Oferta skrojona na miarę potrzeb

W obliczu pandemii i lockdownów nabywcy mieszkań znacznie bardziej niż kiedyś zaczęli doceniać możliwość posiadania prywatnej przestrzeni na świeżym powietrzu (dane JLL). Takich klientów z pewnością ucieszy fakt, że w ofercie wszystkich mieszkań zlokalizowanych na parterze znajdą się przydomowe ogródki, a do lokali położonych na wyższych kondygnacjach będą przynależeć balkony lub loggie. Nie ulega wątpliwości, że z kubkiem gorącej kawy lub herbaty wypitej na zewnątrz dzień od razu stanie się lepszy!

Zmotoryzowani mieszkańcy mogą zapomnieć o frustrującej perspektywie poszukiwania miejsca parkingowego. Wielostanowiskowy garaż zostanie bowiem zlokalizowany nie tylko na dwóch podziemnych kondygnacjach. Również przed budynkiem znajdą się miejsca postojowe.

Sprawne przemieszczanie po poszczególnych kondygnacjach umożliwią cichobieżne windy. Schowanie wózka, roweru, czy niepotrzebnych w danym okresie przedmiotów nie będzie stanowiło żadnego problemu, gdyż w budynku przewidziano miejsce na komórki lokatorskie.

Podedworze 9, czyli 3x TAK dla wygody, natury i rekreacji

W sąsiedztwie znajduje się cała niezbędna miejska infrastruktura. Są sklepy spożywcze (Żabka, Lewiatan, Biedronka) i placówki usługowe (apteka, fotograf, szewc, biblioteka, piekarnia, cukiernia). Na większe zakupy można natomiast wybrać się do Centrum Handlowego Bonarka, które jest zlokalizowane 3,5 km od adresu inwestycji. W pobliżu nie brakuje też punktów opieki medycznej takich jak gabinet stomatologa i fizjoterapeuty, czy Uniwersytecki Szpital Dziecięcy. Dobrze rozwinięta jest również tutejsza oferta gastronomiczna – w niewielkiej odległości mieści się wiele klimatycznych restauracji, pizzerii i barów.

Miłośników różnych form aktywności fizycznej zainteresuje bogata oferta wypoczynkowo-rekreacyjna Podgórza Duchackiego. Dobrze rozwinięta sieć ścieżek pieszych i rowerowych umożliwi zobaczenie wielu widokowych terenów. Zaledwie kilka minut spacerem będzie dzieliło przyszłych mieszkańców od Parku Rzecznego Drwinka, a kilkanaście minut – od Parku na Kozłówce. Z kolei do Parku Duchackiego i Lasu Rżąckiego będzie można dojechać rowerem w ok. 10 minut, a nad urokliwe nadwiślańskie bulwary – w 20 minut. Przyszli lokatorzy zyskają też dostęp do pobliskiego krytego basenu, kortów tenisowych, siłowni, a nawet... skoków spadochronowych. Z kolei na amatorów sportowej rywalizacji czeka Klub Sportowy Grappling, który prowadzi zajęcia ze sztuk walki dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Warto jeszcze wspomnieć, że w odległości zaledwie kilku kilometrów od inwestycji znajduje się Park Bednarskiego, gdzie uwagę najmłodszych krakowian z pewnością przyciągnie piękny plac zabaw. A skoro o dzieciach mowa, to rodziców ucieszy fakt, iż w obrębie dzielnicy znajdują się liczne placówki edukacyjne przystosowane do potrzeb dzieci w każdym wieku – są żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie.

Dzielnica dla każdego

Podgórze Duchackie przez wzgląd na korzystną lokalizację jest dzielnicą chętnie wybieraną do zamieszkania. Niedaleko ul. Podedworze znajduje się kilka przystanków autobusowych i tramwajowych, co pozwoli dojechać w praktycznie każdą część Krakowa. Dojazd do ścisłego centrum poza godzinami szczytu zajmie zmotoryzowanym kilkanaście minut. Szeroka oferta rekreacyjna i usługowa sprawia, że w pobliżu inwestycji Podedworze 9 znajdzie się wszystko, co potrzebne do życia w wielkim mieście.

Ukończenie prac budowlanych Podedworze 9 zaplanowano na IV kwartał 2023 roku.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: https://www.krn.pl/inwestycja/podedworze-9,2979 | 2022-04-26

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Sochaczewskilokale użytkowe na wynajem powiat Ryckimieszkania na sprzedaż gmina Chotczadomy na wynajem gmina Wielgomłynymieszkania na sprzedaż w Oldrzyszowicachdomy na sprzedaż w Żarówcedomy na sprzedaż w Lasocinie

Deweloperzy

);