Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Podedworze 9, Kraków, ul. Podedworze

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Podedworze

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 32,76 do 132,15 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 8 500 do 10 900 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Podedworze 9
wykonawca:
Palladio Podedworze Sp. z o. o.
lokalizacja:
Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Podedworze
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 32,76 do 132,15 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4, 5, 7
dostępnych ofert:
102
termin oddania:
b.d.
ceny:
mieszkalne: od 8 500 do 10 900 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Prezenter inwestycji

Podedworze 9 to adres w południowej części Krakowa, pod którym powstaje budynek wielorodzinny o nowoczesnej architekturze. W ramach inwestycji zaprojektowano 122 funkcjonalne i przestronne lokale mieszkalne, liczące od jednego do siedmiu pokoi. Mieszkania zróżnicowane są pod względem metrażu - zaczynając od najmniejszych 33 mkw., kończąc na 132 mkw. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, loggia lub ogródek.

Mając na uwadze komfort zmotoryzowanych w ramach projektu przewidziano również wielostanowiskowe parkingi w garażach podziemnych. Dostęp do pięter zapewnią cichobieżne windy. Przed budynkiem powstaną naziemne miejsca postojowe. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą również komórki lokatorskie.

Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ciągi komunikacyjne pozwolą także na swobodne poruszanie się rodzicom z wózkami dziecięcymi.

NOWOCZESNOŚĆ W NATURALNYM OTOCZENIU

Podedworze 9 to budynek wyróżniający się nowoczesną architekturą. Mieszkania oraz części wspólne będą wykonane z najwyższych jakości materiałów. Dbałość o detale i minimalistyczny styl sprawi, że inwestycja stanie się idealnym miejscem do życia.

Walory inwestycji

 • Atrakcyjna lokalizacja
 • Doświetlone mieszkania
 • Doskonała komunikacja
 • Wózkowania
 • Tereny zielone
 • Ogródki lub balkony
 • Parking naziemny i podziemny
 • Nowoczesna architektura

Podedworze 9 to adres w południowej części Krakowa w dzielnicy Podgórze Duchackie, pod którym powstanie nowoczesny budynek wielorodzinny. Inwestycja zlokalizowana jest nieopodal ulicy Nowosądeckiej, co zapewnia świetną komunikację z pozostałą częścią Krakowa. Położenie Budynku gwarantuje sprawny dostęp do infrastruktury miejskiej, szkół, przedszkoli oraz opieki, medycznej.

W tętniącej życiem okolicy mieszkańcy mogą korzystać z ofert licznych sklepów, restauracji czy punktów usługowych. Największym atutem inwestycji są rozległe tereny rekreacyjne. Mieszkańcy będą mogli spędzać swój czas korzystając z rozbudowanej sieci ścieżek spacerowo-rowerowych, uroku parku Rzecznego Drwinka, gdzie można znaleźć chwilę wytchnienia wśród zieleni.1210 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Palladio Podedworze Sp. z o. o.

Palladio Podedworze Sp. z o. o.

31-019 Kraków, ul. Floriańska 15/4

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 202 03 33

Adres e-mail: biuro@podedworze9.pl

Strona www: www.podedworze9.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażinne nieruchomości na wynajemhale i magazyny do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Będzińskidomy na sprzedaż powiat Golubsko-Dobrzyńskimieszkania na wynajem gmina Bieczlokale użytkowe na sprzedaż gmina Borzęcindomy na sprzedaż w Laskachmieszkania na sprzedaż w Goszczewiemieszkania na wynajem w Okalewku

Deweloperzy

);