Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Grzegórzki Park Budynek 5

2018-01-30


Nowoczesna architektura, elegancka estetyka i komfortowe mieszkania to cechy charakterystyczne inwestycji powstającej przy ul. Francesco Nullo w Krakowie.

Kraków:

W jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta, jaką są Grzegórzki, spółka Inter-Bud Developer wprowadza na rynek  Osiedle Grzegórzki Park Budynek 5. Oryginalna forma zabudowy zwraca uwagę, a dostępne w ofercie lokale spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują nie tylko wygodnego lokum, ale zwracają również uwagę na lokalizację. Dogodny dostęp do najważniejszych punktów to jedno z podstawowych kryteriów, na jakie zwraca się uwagę przy wyborze inwestycji mieszkaniowej. Rejon ul. Francesco Nullo to jedna z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Kursujące tutaj linie komunikacji miejskiej pozwalają na sprawne i wygodne przemieszczanie się w dowolne miejsca. Ponadto niewielka odległość dzieląca Grzegórzki Park od Rynku Głównego to zachęta do korzystania z bogatej kulturalno-rozrywkowej oferty miasta, a także okazja do ciekawego spędzania czasu wolnego.

Powstające w ramach zabudowy Grzegórzki Park mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach ich przyszłych mieszkańców, dlatego cechuje je funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przemyślane rozwiązania na zagospodarowanie przestrzeni. Z uwagi na to, jak ważne jest optymalne wykorzystanie powierzchni, wnętrza zostały tak rozplanowane, by umożliwić łatwą aranżację, zgodną z oczekiwaniami domowników. Dodatkowym atutem są przydzielone w zależności od kondygnacji balkony, loggie i tarasy. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkań położonych na najwyższych piętrach, będą mogły cieszyć się widokiem na panoramę okolicy. Opracowując koncepcję architektoniczną osiedla Grzegórzki Park, zadbano również o atrakcyjne części wspólne wokół budynków. Estetycznie urządzone obszary zielone wraz ze alejkami spacerowymi uprzyjemnią przebywanie na terenie inwestycji. Mieszkańcy będą mogli odpocząć przy kaskadowym atrium z zielenią, a na najmłodszych czeka nowoczesny plac zabaw.

Wysoki standard Grzegórzek Parku sprosta wymaganiom osób, które poszukują jakości przejawiającej się nie tylko w elegancji, ale przede wszystkim w licznych udogodnieniach, tj. system inteligentnego klucza ze strefami dostępu, mechaniczna wentylacja czy cichobieżne windy. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców zadbano o całodobowy monitoring oraz drzwi antywłamaniowe.

Metraże mieszkań udostępnianych w ramach Grzegórzek Parku mieszczą się w granicach 29,85-134,73 mkw., natomiast ceny oscylują w granicach 6700-10000 zł/mkw. Lokale zostaną oddane do użytkowania w III/IV kwartale 2019 r.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-01-30

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażmieszkania na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat M. Koszalinmieszkania na sprzedaż powiat Gorlickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Pleśnalokale użytkowe na wynajem gmina Sułówdomy na wynajem w Łęczycydomy na sprzedaż w Woli Kąteckiejmieszkania na sprzedaż w Chrzanie

Deweloperzy

);