Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Osiedle Grzegórzki Park Budynek 5

2018-01-30


Nowoczesna architektura, elegancka estetyka i komfortowe mieszkania to cechy charakterystyczne inwestycji powstającej przy ul. Francesco Nullo w Krakowie.

Kraków:

W jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic miasta, jaką są Grzegórzki, spółka Inter-Bud Developer wprowadza na rynek  Osiedle Grzegórzki Park Budynek 5. Oryginalna forma zabudowy zwraca uwagę, a dostępne w ofercie lokale spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują nie tylko wygodnego lokum, ale zwracają również uwagę na lokalizację. Dogodny dostęp do najważniejszych punktów to jedno z podstawowych kryteriów, na jakie zwraca się uwagę przy wyborze inwestycji mieszkaniowej. Rejon ul. Francesco Nullo to jedna z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Kursujące tutaj linie komunikacji miejskiej pozwalają na sprawne i wygodne przemieszczanie się w dowolne miejsca. Ponadto niewielka odległość dzieląca Grzegórzki Park od Rynku Głównego to zachęta do korzystania z bogatej kulturalno-rozrywkowej oferty miasta, a także okazja do ciekawego spędzania czasu wolnego.

Powstające w ramach zabudowy Grzegórzki Park mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach ich przyszłych mieszkańców, dlatego cechuje je funkcjonalny układ pomieszczeń oraz przemyślane rozwiązania na zagospodarowanie przestrzeni. Z uwagi na to, jak ważne jest optymalne wykorzystanie powierzchni, wnętrza zostały tak rozplanowane, by umożliwić łatwą aranżację, zgodną z oczekiwaniami domowników. Dodatkowym atutem są przydzielone w zależności od kondygnacji balkony, loggie i tarasy. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkań położonych na najwyższych piętrach, będą mogły cieszyć się widokiem na panoramę okolicy. Opracowując koncepcję architektoniczną osiedla Grzegórzki Park, zadbano również o atrakcyjne części wspólne wokół budynków. Estetycznie urządzone obszary zielone wraz ze alejkami spacerowymi uprzyjemnią przebywanie na terenie inwestycji. Mieszkańcy będą mogli odpocząć przy kaskadowym atrium z zielenią, a na najmłodszych czeka nowoczesny plac zabaw.

Wysoki standard Grzegórzek Parku sprosta wymaganiom osób, które poszukują jakości przejawiającej się nie tylko w elegancji, ale przede wszystkim w licznych udogodnieniach, tj. system inteligentnego klucza ze strefami dostępu, mechaniczna wentylacja czy cichobieżne windy. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców zadbano o całodobowy monitoring oraz drzwi antywłamaniowe.

Metraże mieszkań udostępnianych w ramach Grzegórzek Parku mieszczą się w granicach 29,85-134,73 mkw., natomiast ceny oscylują w granicach 6700-10000 zł/mkw. Lokale zostaną oddane do użytkowania w III/IV kwartale 2019 r.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2018-01-30

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat Łowickidomy na wynajem powiat Goleniowskilokale użytkowe na wynajem gmina Biała Rawskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Kramskmieszkania na sprzedaż w Utratadomy na wynajem w Żurawnicydomy na wynajem w Świnkowie

Deweloperzy