Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

NY Residence Wrocławska 33 - nowojorski styl życia

2017-02-22


Poszczególne elementy projektu pokazują konsekwentne nawiązanie do eleganckiej architektury Nowego Jorku, swobody i nowojorskiego stylu życia.

Kraków:

NY Residence Wrocławska 33 to projekt inwestycyjny w Krakowie, który swoim rozmachem, nowoczesną koncepcją architektoniczną i standardem nawiązuje do rozwiązań typowych dla amerykańskich apartamentowców. Nazwa inwestycji zdradza jej lokalizację, która stanowi jeden z jej atutów. Położenie w centrum miasta i w bliskiej odległości od uczelni, szkół, urzędów oraz ośrodków kultury powoduje, że znajdujące się tu mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno osób kupujących na własne potrzeby, jak i inwestorów spodziewających się atrakcyjnych zysków z wynajmu. Czynnikiem, który w przypadku apartamentów NY Residence z pewnością przyspieszy decyzje zakupowe klientów, jest wysoki standard wykończenia i atrakcyjne ceny oferowane w przedsprzedaży. Za realizację inwestycji odpowiada spółka Terra Casa SA, działająca na rynku nieruchomości od 20 lat.

Inwestor bardzo dobrze wykorzystał potencjał lokalizacji, czego przykładem jest m.in. charakterystyczne usytuowanie NY Residence Wrocławska 33, dzięki któremu z okien mieszkań zaprojektowanych na najwyższych kondygnacjach roztacza się widok na Panoramę miasta i Kopiec Kościuszki. Ulica Wrocławska, przy której powstaje inwestycja, znajduje się w granicach dzielnicy Krowodrza – jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Warto zwrócić uwagę, że w bezpośrednim sąsiedztwie budynku mieści się przystanek autobusowy. W pobliżu przebiegają również liczne linie tramwajowe. Popularność dzielnicy wśród kupujących i wynajmujących mieszkania przekłada się ponadto na dostęp do bardzo dobrze rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej. Zaletą lokalizacji jest również bliskość miejskich parków i terenów rekreacyjnych. Zielone otoczenie charakteryzuje także samą inwestycję – projektanci stworzyli dla przyszłych mieszkańców estetyczną przestrzeń wspólną w formie zacisznego wewnętrznego dziedzińca, wypełnionego roślinnością i elementami małej architektury. O przemyślanej koncepcji architektonicznej świadczą m.in. wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz detale wykonane z naturalnego kamienia i innych szlachetnych materiałów.

Poszczególne elementy projektu pokazują konsekwentne nawiązanie do eleganckiej architektury Nowego Jorku, swobody i nowojorskiego stylu życia. Część mieszkalną poprzedza reprezentacyjne lobby wraz z recepcją, gdzie mieszkańcy będą mogli m.in. uzyskać, za pomocą multimedialnego panelu dotykowego, praktyczne informacje o atrakcjach czy rozkładzie jazdy MPK w Krakowie , a także skorzystać z usług doświadczonego concierge’a.

Oferta sprzedaży dotyczy 130 mieszkań o podwyższonym standardzie. W budynku znajdą się także 3 lokale usługowe, a w obrębie dwupoziomowego podziemnego parkingu przewidziano 100 miejsc postojowych, dwie rowerownie oraz pomieszczenia gospodarcze i boksy użytkowe. Do większości lokali będą przylegać balkony lub tarasy. Potencjalni nabywcy mają szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań. Propozycję dla siebie znajdą zarówno osoby poszukujące funkcjonalnych kawalerek, jak i przestronnych wnętrz. Powierzchnie oferowanych mieszkań wynoszą bowiem od 22 do 105 mkw. Na komfort użytkowania wpłyną nowoczesne rozwiązania, takie jak funkcja „Smart Home”, biometryczny system dostępu do budynku czy ultraszybki szerokopasmowy Internet na bazie światłowodu „Fiber to Home”.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-02-22

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
Oaza Bronowice
Budynek mieszkalny przy ul....
Przetarg nieruchomości...
Apartamenty Lema
CHE162PI47

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 
Super oferta: / poprzednia następna