Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja NY Residence, Kraków, ul. Wrocławska

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 23,99 do 64,95 m2
komercyjna:

Cena:

informacje w biurze sprzedaży

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
NY Residence
wykonawca:
Terra Casa S.A.
lokalizacja:
Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 23,99 do 64,95 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
56
termin oddania:
b.d.
ceny:
informacje w biurze sprzedaży
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

kwintesencja szyku i nowoczesności

Wyrafinowana architektura, charakterystyczna „wieża”, pełna własność gruntu, a także nowinki technologiczne zastosowane przy realizacji tego budynku sprawiają, że projekt znacząco wyróżnia się swoją indywidualnością. Doskonała lokalizacja przyciąga uwagę osób ceniących aktywny styl życia, chcących mieć wygodny dostęp do wielkomiejskich atrakcji.

W ofercie NY Residence Wrocławska 33 znajduje się 130 funkcjonalnych i komfortowych mieszkań o podwyższonym standardzie, 4 lokale usługowe oraz 100 miejsc postojowych w dwupoziomowym garażu podziemnym, gdzie zaplanowano także dwie rowerownie, praktyczne pomieszczenia gospodarcze i boksy użytkowe. Zróżnicowana powierzchnia mieszkań (od 22 do 105 m2) sprawia, że każdy klient, niezależnie od indywidualnej sytuacji życiowej, znajdzie tu atrakcyjne lokum zaspokajające swoje potrzeby mieszkaniowe.

W większości apartamenty dysponować będą balkonami lub tarasami, a znakomite doświetlenie zapewnią duże przeszklenia, wysokiej jakości, energooszczędnych okien. Unikatowość mieszkań na wyższych kondygnacjach zapewni spektakularny widok na Stare Miasto, Kopiec Kościuszki i panoramę Krakowa.

zdjęcie do oferty
NY Residence Wrocławska 33 - nowojorski styl życia

Kraków:

NY Residence Wrocławska 33 to projekt inwestycyjny w Krakowie, który swoim rozmachem, nowoczesną koncepcją architektoniczną i standardem nawiązuje do rozwiązań typowych dla amerykańskich apartamentowców. Nazwa inwestycji zdradza jej lokalizację, która stanowi jeden z jej atutów. Położenie w centrum miasta i w bliskiej odległości od uczelni, szkół, urzędów oraz ośrodków kultury powoduje, że znajdujące się tu mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno osób kupujących na własne potrzeby, jak i inwestorów spodziewających się atrakcyjnych zysków z wynajmu. Czynnikiem, który w przypadku apartamentów NY Residence z pewnością przyspieszy decyzje zakupowe klientów, jest wysoki standard wykończenia i atrakcyjne ceny oferowane w przedsprzedaży. Za realizację inwestycji odpowiada spółka Terra Casa SA, działająca na rynku nieruchomości od 20 lat.

Inwestor bardzo dobrze wykorzystał potencjał lokalizacji, czego przykładem jest m.in. charakterystyczne usytuowanie NY Residence Wrocławska 33, dzięki któremu z okien mieszkań zaprojektowanych na najwyższych kondygnacjach roztacza się widok na Panoramę miasta i Kopiec Kościuszki. Ulica Wrocławska, przy której powstaje inwestycja, znajduje się w granicach dzielnicy Krowodrza – jednej z najlepiej skomunikowanych części Krakowa. Warto zwrócić uwagę, że w bezpośrednim sąsiedztwie budynku mieści się przystanek autobusowy. W pobliżu przebiegają również liczne linie tramwajowe. Popularność dzielnicy wśród kupujących i wynajmujących mieszkania przekłada się ponadto na dostęp do bardzo dobrze rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowej. Zaletą lokalizacji jest również bliskość miejskich parków i terenów rekreacyjnych. Zielone otoczenie charakteryzuje także samą inwestycję – projektanci stworzyli dla przyszłych mieszkańców estetyczną przestrzeń wspólną w formie zacisznego wewnętrznego dziedzińca, wypełnionego roślinnością i elementami małej architektury. O przemyślanej koncepcji architektonicznej świadczą m.in. wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz detale wykonane z naturalnego kamienia i innych szlachetnych materiałów.

Poszczególne elementy projektu pokazują konsekwentne nawiązanie do eleganckiej architektury Nowego Jorku, swobody i nowojorskiego stylu życia. Część mieszkalną poprzedza reprezentacyjne lobby wraz z recepcją, gdzie mieszkańcy będą mogli m.in. uzyskać, za pomocą multimedialnego panelu dotykowego, praktyczne informacje o atrakcjach czy rozkładzie jazdy MPK w Krakowie , a także skorzystać z usług doświadczonego concierge’a.

Oferta sprzedaży dotyczy 130 mieszkań o podwyższonym standardzie. W budynku znajdą się także 3 lokale usługowe, a w obrębie dwupoziomowego podziemnego parkingu przewidziano 100 miejsc postojowych, dwie rowerownie oraz pomieszczenia gospodarcze i boksy użytkowe. Do większości lokali będą przylegać balkony lub tarasy. Potencjalni nabywcy mają szeroki wybór dostępnych metraży mieszkań. Propozycję dla siebie znajdą zarówno osoby poszukujące funkcjonalnych kawalerek, jak i przestronnych wnętrz. Powierzchnie oferowanych mieszkań wynoszą bowiem od 22 do 105 mkw. Na komfort użytkowania wpłyną nowoczesne rozwiązania, takie jak funkcja „Smart Home”, biometryczny system dostępu do budynku czy ultraszybki szerokopasmowy Internet na bazie światłowodu „Fiber to Home”.

 

 3249 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Terra Casa S.A.

Terra Casa S.A.

30-084 Kraków, ul. ul. Bronowicka 19/LU 17

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 252-80-80

Adres e-mail: sekretariat@terracasa.pl

Strona www: www.terracasa.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf