Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Nowa Siewna - wysoki standard w przyjaznym otoczeniu

2017-10-26


Zlokalizowana w krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały inwestycja Nowa Siewna jest adresowana do osób, które cenią wysoki standard i przyjazne otoczenie.

Kraków:

W północnej części Krakowa Spółka Super Krak realizuje pierwszy etap nowo powstającej inwestycji mieszkaniowej. W projekcie udostępnionych zostanie 77 mieszkań. Powierzchnie proponowane klientom rozpoczynają się od 42 mkw. Największe lokale liczą do 106 mkw. Zróżnicowane metraże ułatwią dopasowanie mieszkania do swoich potrzeb, a przemyślane rozplanowanie układu pomieszczeń pozwoli na aranżacyjną swobodę. Urządzenie wnętrza zgodnie z własnym upodobaniem przekłada się na późniejszy komfort jego użytkowania.

W ramach inwestycji Nowa Siewna Spółka Super Krak oferuje lokale z 2, 3 lub 4 pokojami tak, by lokum dla siebie znalazły zarówno single, jak i rodziny z dziećmi. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym już na etapie projektowania, inwestycja przy ul. Siewnej charakteryzuje się dbałością o szczegóły. Zapewnienie odpowiedniej akustyki i optymalnego doświetlenia sprawi, że mieszkania w Nowej Siewnej spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

W trosce o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców Nowej Siewnej, podczas realizacji projektu zastosowane zostały materiały i urządzenia spełniające wszystkie wymagane normy. Optymalizacja zapotrzebowania energetycznego mieszkań oraz całego obiektu pozytywnie wpłynie na racjonalne wykorzystywanie energii, co zmniejszy wydatki na opłaty za użytkowanie lokalu. Oprócz tego obiekt powstaje zgodnie z wytycznymi odnoszącymi się do warunków zdrowotnych i pro-środowiskowych. Zabezpieczenie lokali przed drganiami czy hałasem pozwoli mieszkańcom odpocząć w domowym zaciszu po dniu pełnym obowiązków. 


Wysoki standard mieszkań w połączeniu z wyjątkową lokalizacją sprawiają, że Nowa Siewna jest inwestycją atrakcyjną dla wszystkich, którym zależy na codziennym komforcie. Dobre skomunikowanie dzielnicy Prądnik Biały z pozostałymi rejonami miasta gwarantuje sprawny dojazd do najważniejszych punktów Krakowa. 

Mieszkania w ramach I etapu inwestycji Nowa Siewna są już gotowe i z pozwoleniem na użytkowanie.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-26

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Oaza Bronowice
Wynajem pomieszczeń biurowych...
Domy Piltza 16
Osiedle Lawendowa 3
Sand Hotel ****
Enklawa Białowieska

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Osiedle Lawendowa 3

Zielonki, ul. Lawendowa 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Enklawa Białowieska

Nieznany Bór 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażgaraże do kupieniamieszkania na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat M. Słupskmieszkania na sprzedaż powiat Wieluńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Debrznomieszkania na wynajem gmina Zaklikówmieszkania na wynajem w Nowej Rudziedomy na sprzedaż w Burkatachmieszkania na wynajem w Stachowie

Deweloperzy