Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Nowa Siewna, Kraków, ul. Siewna

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały, ul. Siewna

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 43,52 do 83,10 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 6 893 do 8 328 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia
Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Nowa Siewna
wykonawca:
Super Krak S. A.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały, ul. Siewna
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 43,52 do 83,10 m2
pokoje:
2, 3, 4
dostępnych ofert:
24
termin oddania:
IV kwartał 2022
ceny:
mieszkalne: od 6 893 do 8 328 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Inwestycja Nowa Siewna to przedsięwzięcie deweloperskie realizowane przez Spółkę Super Krak. Osiedle jest zlokalizowane w północnej części Krakowa, w rejonie objętym licznymi planami miejskich inwestycji w zakresie rozwoju infrastruktury komunikacji miejskiej (linia szybkiego tramwaju) oraz drogowej (rozbudowa alei 29 Listopada, wytycznie drogi łączącej ulicę Bociana bezpośrednio z Aleją 29 Listopada). Ponadto Osiedle zlokalizowane jest zaledwie 5 km od Rynku Głównego.
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy (między innymi Lidl i Żabka) apteki, przychodnie, restauracje i pizzerie, a także place zabaw.
Udogodnienia te i plany rozbudowy rejonu nie są bez znaczenia dla przyszłej wartości cen mieszkań.
W sprzedaży w ramach przygotowywanych Etapów oferowanych jest 168 mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni od 38 do 102 m2, które charakteryzują się przemyślanymi układami i wygodą.

Budynki zostały zaprojektowane z myślą o jak najbardziej przyjaznym użytkowaniu i szeroko rozumianym komforcie. Zaplanowane z dbałością o zapewnienie odpowiedniego standardu przestrzennego, właściwego doświetlenia i nasłonecznienia pomieszczeń, a także prawidłowej akustyki niwelującej wpływ arterii komunikacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Inwestycja Nowa Siewna - Etap II i IV zakłada budowę dwóch budynków przylegających do siebie i stanowiących strukturalne dopełnienie dla budynku zrealizowanego w ramach Etapu I. W sprzedaży w ramach przygotowywanych Etapów oferowane będzie 168 mieszkań o zróżnicowanej strukturze i powierzchni od 38 do 102 m2. Budynki zostały zaprojektowane z myślą o jak najbardziej przyjaznym użytkowaniu i szeroko rozumianym komforcie. Zaplanowane z dbałością o zapewnienie odpowiedniego standardu przestrzennego, właściwego doświetlenia i nasłonecznienia pomieszczeń, a także prawidłowej akustyki niwelującej wpływ arterii komunikacyjnych. Dodatkowy atut stanowią komfortowe układy mieszkań oraz nowoczesna i elegancka architektura budynków.

Etap IV inwestycji pn. Nowa Siewna zrealizowany zostanie na działce o pow. 0,1775 ha, zaś Etap II na działce o pow. 0,1478 ha, powstałych z podziału nieruchomości nr 1208/2 nr Obr. 43, Kraków-Krowodrza. Przedmiotowe działki zostaną obciążone odpowiednimi służebnościami gruntowymi w celu zapewnienia możliwości korzystania z infrastruktury, która realizowana będzie w ramach inwestycji.

ETAP II obejmuje budowę jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego oznaczonego w dokumentacji projektowej numerem 2 z wbudowanym garażem podziemnym, z wewnętrznymi instalacjami: kanalizacji, wody, centralnego ogrzewania, elektryczną, wentylacji mechanicznej oraz zlokalizowaną w tym etapie infrastrukturą drogową i techniczną. Zgodnie z dokumentacją projektową budynek nr 2 będzie składał się z ośmiu kondygnacji nadziemnych, na których znajdować będzie się 76 lokali mieszkalnych, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 4.478,74 m2. W kondygnacji podziemnej (-1) tego budynku usytuowany będzie garaż wielostanowiskowy, w którym znajdować będą się 32 miejsca postojowe.

ETAP IV obejmuje budowę jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego oznaczonego w dokumentacji projektowej numerem 3 z wbudowanym garażem podziemnym, z wewnętrznymi instalacjami: kanalizacji, wody, centralnego ogrzewania, elektryczną, wentylacji mechanicznej oraz zlokalizowaną w tym etapie infrastrukturą drogową i techniczną. Zgodnie z dokumentacją projektową budynek nr 3 będzie składał się z ośmiu kondygnacji nadziemnych, na których znajdować będą się 92 lokale mieszkalne, o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 5.214,92m2, a na kondygnacji 1 (parter) znajdować będzie się 13 komórek lokatorskich przynależnych do lokali mieszkalnych. W kondygnacji podziemnej (-1) tego budynku usytuowany będzie garaż wielostanowiskowy, w którym znajdować będzie się 38 miejsc postojowych.

Na potrzeby mieszkańców zrealizowane zostaną również nieodpłatne parkingi zewnętrzne, przy czym łączna ilość ogólnodostepnych miejsc postojowych zrealizowanych w ramach Etapu I, a także realizowanych wraz z Etapami II i IV wynosić będzie 58 szt.

Faktyczna powierzchnia lokali w budynku ustalona zostanie powykonawczo w drodze obmiaru dokonanego celem sporządzenia dokumentacji dla wydzielenia samodzielnych lokali, zgodnie z zaleceniami zawartymi w normie Pn – ISO 9836 z 1997 r. Do powierzchni użytkowej lokali nie będzie wliczana powierzchnia przylegających do lokali balkonów/tarasów, wykazywana w operacie pomiarowym.

Deweloper zapewni nabywcom lokali mieszkalnych w inwestycji środek ochrony gromadzonych środków pieniężnych w postaci bankowego mieszkaniowego rachunku powierniczego.

Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części Krakowa, w obrębie Prądnika Białego.

Realizacja osiedla została podzielona na cztery etapy. Pierwszy budynek został wybudowany w 2018 roku. Wkrótce rozpoczniemy realizację dwóch kolejnych etapów, które stanowić bedą kontynuację zamierzenia inwestycyjnego. Układ budynków utworzy enklawę skupioną wokół wspólnego dziedzińca dedykowanego wyłącznie dla ruchu pieszych. Miejsca postojowe zlokalizowane w garażach podziemnych uzupełni parking dostępny dla mieszkańców, usytuowany na zewnątrz założenia urbanistycznego, w bliskiej odległości od realizowanych budynków.

W pobliżu osiedla przy ul Sirewnej i Bociana zlokalizowane sa przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, apteka, bar, restauracja, pizzeria, przedszkola oraz miejski plac zabaw dla najmłodszych dzieci.

Istotnym kryterium determinującym wybór tego terenu pod osiedle mieszkaniowe była bliskość centrum Krakowa, dostępność tras komunikacyjnych, a także plany rozbudowy lokalnej infrastruktury drogowej i komunikacyjnej. Zgodnie z materiałami udostępnionymi w ramach Planów Inwestycyjnych Gminy Miejskiej Kraków w niedalekiej odległości od Inwestycji zrealizowane w najbliższych latach zostaną:

Budowa linii tramwajowej odc. Krowodrza Górka-Górka Narodowa (dł. ok. 4,6 km) wraz z elementami układu drogowego i parkingami w tym m.in.:

  • rozbudowa ul. Pachońskiego od Trasy Wolbromskiej do ronda u zbiegu ulic Mackiewicza / Siewnej;
  • rozbudowa ul. Siewnej na odcinku od ronda do ul. Bociana;
  • rozbudowa fragmentu ul. Bociana
Rozbudowa al. 29 Listopada na odc. ul. Opolska – granica miasta o dł. ok. 2,7 km

W dalszych planach inwestycyjnych Gminy przewidziana jest budowa Trasy Galicyjskiej (ul. 6 Sierpnia) w tym m.in.:
  • budowa węzła na skrzyżowaniu Trasy Galicyjskiej z al. 29 Listopada, w tym budowa estakady o długości ok. 80 m
  • rozbudowa istniejących wiaduktów linii kolejowej, przebiegających nad al. 29 Listopada, do długości ok. 50 m w relacji Mydlniki – Batowice oraz do ok.80 m w relacji Kraków – Warszawa
  • budowa węzła „Imbramowski” (budowa estakad o łącznej długości ok. 500 m, kładki dla pieszych nad ul. Opolską)
  • budowa nowego przebiegu ulicy łączącej ul. Siewną z ul. Nad Strugą, rozbudowa ul. Nad Strugą4176 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Super oferta: / poprzednia następna

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Super Krak S. A.

Super Krak S. A.

31-231 Kraków, ul. Bociana 6

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 61-64-130, 12 61-64-131

Adres e-mail: info@superkrak.com.pl

Strona www: www.superkrak.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajem powiat Goleniowskimieszkania na sprzedaż powiat Przemyskimieszkania na wynajem gmina Pszczewmieszkania na wynajem gmina Wyszkówmieszkania na wynajem w Potokumieszkania na wynajem w Bronowo-Zalesiumieszkania na wynajem w Rzepienniku Marciszewskim

Deweloperzy

);