Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Mój Dom IV – kolejny etap inwestycji na krakowskim Ruczaju

2017-09-08

Mój Dom IV – kolejny etap inwestycji na krakowskim Ruczaju


Szczególnym zainteresowaniem nabywców nieruchomości w Krakowie cieszy się osiedle Ruczaj, gdzie powstaje m.in. IV etap inwestycji Mój Dom.

Kraków:

Dzielnica Dębniki jest jedną z najintensywniej rozwijających się części Krakowa. Świadczy o tym rozbudowane zaplecze infrastrukturalne, dostęp do miejsc pracy (przede wszystkim za sprawą działalności Krakowskiego Parku Technologicznego) oraz rosnące zainteresowanie osób poszukujących mieszkań – zarówno dla siebie, jak i pod wynajem. Nie dziwi zatem, że deweloperzy chętnie lokują swoje inwestycje w tym rejonie. Warto zwrócić uwagę, że wśród mieszkańców dzielnicy liczną grupę stanowią osoby młode (w tym studenci) oraz rodziny wychowujące dzieci. Szczególnym zainteresowaniem nabywców nieruchomości i najemców cieszy się osiedle Ruczaj, gdzie powstaje m.in. IV etap inwestycji Mój Dom.

Kupujących mieszkania, przyciągają nie tylko względy praktyczne, ale również walory krajobrazowe okolicy. Duży odsetek terenów zielonych charakteryzujący dzielnicę powoduje, że obszar ten postrzegany jest jako dobre miejsce do życia, sprzyjające wypoczynkowi, rekreacji i uprawianiu sportu. W okolicy nie brakuje ścieżek spacerowych i rowerowych, a miejsca, takie jak Las Borkowski, potok Młynny Kobierzyński, Polana Żywiecka czy szczególnie popularne wśród krakowian Skałki Twardowskiego – decydują o atrakcyjności turystycznej tego rejonu Krakowa.

Mój Dom IV stanowi kolejny etap inwestycji realizowanej przez GK Salwator. Projekt został usytuowany przy ul. Obozowej. Dzięki temu mieszkańcy inwestycji będą mieć dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na bliskość przedszkola i szkoły oraz przystanków komunikacji miejskiej. Co istotne – dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z różnymi rejonami miasta – między innymi ze względu na dużą aktywność studentów, dojeżdżających na zajęcia do Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Realizowane tu przedsięwzięcia deweloperskie stanowią bezpieczną inwestycję dla osób kupujących mieszkania z myślą o studenckim najmie.

Oferta sprzedaży mieszkań w ramach inwestycji Mój Dom IV obejmuje szeroki wybór metraży i rozkładów pomieszczeń – od funkcjonalnych kawalerek i popularnych 2-pokojowych lokali, po 3- i 4-pokojowe. Ceny metra kwadratowego kształtują się na poziomie od 5899 do 7099.

Architektura inwestycji łączy w sobie zalety tradycyjnego, solidnego budownictwa z elementami nawiązującymi do najnowszych trendów architektonicznych.

Planowany termin oddania projektu do użytkowania do II kwartał 2019 r.

Źródło: KRN.pl | 2017-09-08

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

CHE162PI47
Budynek mieszkalny przy ul....
Apartamenty Lema
Przetarg nieruchomości...
Sand Hotel ****
Oaza Bronowice

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna