Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Mój Dom Etap IV, Kraków, ul. Obozowa

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 29,47 do 83,45 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 5 799 do 7 699 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Mój Dom Etap IV
wykonawca:
Salwator Sp. z o.o. Sp. k.
lokalizacja:
Kraków, Dębniki, ul. Obozowa
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 29,47 do 83,45 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4
dostępnych ofert:
56
termin oddania:
II kwartał 2019
ceny:
mieszkalne: od 5 799 do 7 699 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Prezenter inwestycji

Mój Dom IV to kolejny etap cieszącej się dużym zainteresowaniem inwestycji przy ul.Obozowej w Krakowie. Łączy ona tradycyjne rozwiązania architektoniczne z nowoczesnymi trendami stosowanymi w budownictwie mieszkaniowym.

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części miasta - przy ul. Obozowej w dzielnicy Ruczaj. Dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. Ponadto inwestycja umiejscowiona jest w bliskim sąsiedztwie osiedlowej infrastruktury usługowo-handlowej. W pobliżu znajdują się także przedszkola i szkoły. W okolicy nie brakuje również miejsc o charakterze rekreacyjnym, doskonałych do spacerów a także wycieczek pieszych i rowerowych: m.in. Las Borkowski, potok Młynny Kobierzyński, Polana żywiecka, kompleks skał wapiennych zwany Skałkami Twardowskiego.

zdjęcie do oferty

Mój Dom IV – kolejny etap inwestycji na krakowskim Ruczaju

Kraków:

Dzielnica Dębniki jest jedną z najintensywniej rozwijających się części Krakowa. Świadczy o tym rozbudowane zaplecze infrastrukturalne, dostęp do miejsc pracy (przede wszystkim za sprawą działalności Krakowskiego Parku Technologicznego) oraz rosnące zainteresowanie osób poszukujących mieszkań – zarówno dla siebie, jak i pod wynajem. Nie dziwi zatem, że deweloperzy chętnie lokują swoje inwestycje w tym rejonie. Warto zwrócić uwagę, że wśród mieszkańców dzielnicy liczną grupę stanowią osoby młode (w tym studenci) oraz rodziny wychowujące dzieci. Szczególnym zainteresowaniem nabywców nieruchomości i najemców cieszy się osiedle Ruczaj, gdzie powstaje m.in. IV etap inwestycji Mój Dom.

Kupujących mieszkania, przyciągają nie tylko względy praktyczne, ale również walory krajobrazowe okolicy. Duży odsetek terenów zielonych charakteryzujący dzielnicę powoduje, że obszar ten postrzegany jest jako dobre miejsce do życia, sprzyjające wypoczynkowi, rekreacji i uprawianiu sportu. W okolicy nie brakuje ścieżek spacerowych i rowerowych, a miejsca, takie jak Las Borkowski, potok Młynny Kobierzyński, Polana Żywiecka czy szczególnie popularne wśród krakowian Skałki Twardowskiego – decydują o atrakcyjności turystycznej tego rejonu Krakowa.

Mój Dom IV stanowi kolejny etap inwestycji realizowanej przez GK Salwator. Projekt został usytuowany przy ul. Obozowej. Dzięki temu mieszkańcy inwestycji będą mieć dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na bliskość przedszkola i szkoły oraz przystanków komunikacji miejskiej. Co istotne – dzielnica jest bardzo dobrze skomunikowana z różnymi rejonami miasta – między innymi ze względu na dużą aktywność studentów, dojeżdżających na zajęcia do Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego. Realizowane tu przedsięwzięcia deweloperskie stanowią bezpieczną inwestycję dla osób kupujących mieszkania z myślą o studenckim najmie.

Oferta sprzedaży mieszkań w ramach inwestycji Mój Dom IV obejmuje szeroki wybór metraży i rozkładów pomieszczeń – od funkcjonalnych kawalerek i popularnych 2-pokojowych lokali, po 3- i 4-pokojowe. Ceny metra kwadratowego kształtują się na poziomie od 5899 do 7099.

Architektura inwestycji łączy w sobie zalety tradycyjnego, solidnego budownictwa z elementami nawiązującymi do najnowszych trendów architektonicznych.

Planowany termin oddania projektu do użytkowania do II kwartał 2019 r.20457 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Salwator Sp. z o.o. Sp. k.

Salwator Sp. z o.o. Sp. k.

30-219 Kraków, ul. Koło Strzelnicy 5

telefon pokaż kontakt

Telefon: + 48 (12) 688-90-00

Adres e-mail: sprzedaz.krakow@salwator.com.pl

Strona www: www.salwator.com.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf