Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Mieszkaj w mieście - wieloetapowy projekt w Bronowicach

2017-01-23


Firma Henniger Investment SA prowadzi sprzedaż mieszkań w ramach dwóch etapów krakowskiego osiedla „Mieszkaj w mieście”.

Kraków:

Inwestycja „Mieszkaj w mieście” to wieloetapowy projekt realizowany w Bronowicach Małych, jednej z najbardziej bezpiecznych i kameralnych dzielnic Krakowa. Lokalizacja ta wyróżnia się m.in. walorami krajobrazowymi związanymi z dużą liczbą terenów zielonych oraz bliskim sąsiedztwem Lasu Wolskiego. Inwestycja powstaje przy ul. Katowickiej, a zatem w niewielkiej odległości od słynnej „Rydlówki”, w której obecnie mieści się Muzeum Młodej Polski. Krajobraz dawnej podkrakowskiej wsi został zachowany także w specyficznej zabudowie tej części miasta, której dominantę stanowi niskie budownictwo jednorodzinne. Wymienione wyżej czynniki sprawiają, że Bronowice Małe cieszą się dużym zainteresowaniem rodzin wychowujących dzieci. Spokojna, kameralna okolica oraz bliskość natury powodują, że inwestycja „Mieszkaj w Mieście” będzie także odpowiednią propozycją dla wszystkich, którzy poszukują miejsca oddalonego od ulicznego zgiełku, odpowiedniego do wypoczynku i rekreacji.

Co istotne, położenie osiedla jednocześnie wiąże się z dostępem do szkół i sklepów, a także węzłów komunikacyjnych. Bronowice Małe są dobrze skomunikowane z centrum oraz pozostałymi rejonami Krakowa. Warto podkreślić, że w ramach inwestycji deweloper dodatkowo wybudował 2 km dróg publicznych, ciągi piesze oraz oświetlenie uliczne. Nowa infrastruktura drogowa połączyła ulicę Radzikowskiego z Armii Krajowej, znacznie usprawniając komunikację samochodową w dzielnicy.


Aktualnie deweloper – firma Henniger Investment SA – prowadzi sprzedaż mieszkań w ramach dwóch etapów osiedla „Mieszkaj w mieście”. Pierwsza część inwestycji zakładała realizację 147 lokali (rozmieszczonych w trzech budynkach) o zróżnicowanej powierzchni: od 24 do 97 mkw. Niezależnie od wielkości mieszkań do każdego z nich przylega balkon lub przydomowy ogródek. Niskie, trzypiętrowe budynki korespondują z charakterem okolicznej zabudowy. Do dyspozycji mieszkańców oddana została także atrakcyjna przestrzeń rekreacyjna w postaci rozległych zielonych dziedzińców.


Docelowo osiedle będzie składać się z 12 etapów. Kończąc prace nad I fazą inwestycji, deweloper rozpoczął budowę etapu 2.1. Autorzy projektów pierwszych trzech budynków, architekci z pracowni Medusa Group również w tym przypadku konsekwentnie sięgają po stylistykę opartą na prostocie formy i nowoczesnym, oryginalnym detalu. Elegancji dodaje inwestycji stonowana kolorystyka, w której przeważa grafit.


Oferta etapu 2.1. dotyczy 176 mieszkań, 1-, 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowych, o zróżnicowanej powierzchni – od 29 do 110 mkw. W ramach tego etapu zaplanowano również wygospodarowanie 250 mkw. powierzchni na sąsiedzki klub osiedlowy. Miejsce to będzie kształtowane przez samych mieszkańców, zgodnie z ich potrzebami i zainteresowaniami. Lokatorzy drugiego etapu osiedla „Mieszkaj w mieście” otrzymają również możliwość korzystania z takich udogodnień, jak 1-stanowiskowa myjnia samochodowa w parkingu podziemnym czy wózki zakupowe, dostępne przy każdej klatce schodowej w poziomie parkingu. Dodatkowo wybrane stanowiska parkingowe zostaną wyposażone w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.

Przewidywany termin zakończenia etapu 2.1. osiedla to II kw. 2018 r.  

 

Źródło: KRN.pl | 2017-01-23

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Budynek mieszkalny przy ul....
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Apartamenty Lema
CHE162PI47
Przetarg nieruchomości...

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Apartamenty Lema

Kraków, Grzegórzki/Dąbie, ul. S. Lema 

CHE162PI47

Kraków, ul. J. Chełmońskiego 

Przetarg nieruchomości...

Staniątki 
Super oferta: / poprzednia następna