Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Mieszkaj w mieście Etap 2

mieszkania

Lokalizacja:

Kraków, Bronowice/Bronowice Małe, ul. Katowicka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 28,04 do 110,79 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 6 087 do 9 126 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Mieszkaj w mieście Etap 2
wykonawca:
Henniger Investment S.A.
lokalizacja:
Kraków, Bronowice/Bronowice Małe, ul. Katowicka
typ obiektu:
mieszkania
powierzchnie mieszkalne:
od 28,04 do 110,79 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4, 5
dostępnych ofert:
131
termin oddania:
II kwartał 2018
ceny:
mieszkalne: od 6 087 do 9 126 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Prezenter inwestycji

Mieszkaj w mieście to osiedle zlokalizowane w Bronowicach Małych. Wyróżnia się przemyślanym projektem zarówno architektonicznym, jaki i urbanistycznym, estetyką oraz funkcjonalnością. Dobiega końca budowa pierwszego z 12 etapów osiedla, którą przewidziano IV kwartał 2016 roku. Na realizację drugiego etapu składają się dwa budynki mieszkaniowe, oznaczone jako etap 2.1 i 2.2.

W październiku 2016 r. rozpoczęła się budowa etapu 2.1, w którym znajdzie się 176 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 29mkw do 110 mkw. Zakończenie budowy przewidziano na II kwartał 2018r. Jeszcze przed oddaniem do użytku mieszkań w etapie 2.1, planowane jest zakończenie prac nad stanem surowym otwartym etapu 2.2.

Budynek etapu 2.1 zaprojektowano w formie litery „C”, tworząc przestronny wewnętrzny dziedziniec z terenami zielonymi i placem zabaw. W północnej części budynku znajdą się lokale usługowe, które mają bezpośrednie połączenie z deptakiem rekreacyjnym. Bryła budynku ma zróżnicowaną wysokość, a dokładnie 12,9 m w części niższej (4 kondygnacje naziemne) oraz 15,9m2 w części wyższej (5 kondygnacji naziemnych). W parkingu podziemnym rozmieszczonych zostało 225 miejsc parkingowych oraz 154 komórki lokatorskie. Wybrane miejsca parkingowe wyposażone będą w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych!

Etap 2.1 w liczbach:

 • 176 mieszkań
 • 225 miejsc parkingowych
 • 154 komórki lokatorskie
 • 250 m2 powierzchni na klub osiedlowy
 • 3461 m2 wewnętrznego dziedzińca
 • 2 km wybudowanych dróg
 • 28m2 pow. ma najmniejsze mieszkanie
 • 110 m2 pow. ma największe mieszkanie
 • 100% inwestycji finansowane ze środków własnych Henniger Investment S.A.
 • 8 klatek schodowych z windami


Dla mieszkańców drugiego etapu tworzymy półprywatną przestrzeń wewnętrznego dziedzińca, który od północnej strony otwiera się na osiedle i łączy z rekreacyjnym deptakiem. Dziedziniec zajmuje powierzchnię aż 3461 m2, dzięki czemu jest w stanie pomieścić różnorodne funkcje z zachowaniem komfortowej odległości od poszczególnych skrzydeł budynku. Przestrzeń między północnym a południowym skrzydłem budynku wynosi 41,5 metra, natomiast między zachodnim a wschodnim skrzydłem, aż 67,5 metra.

Ponadto, przyszli mieszkańcy drugiego etapu otrzymają dodatkowe 250 mkw powierzchni przeznaczonej na sąsiedzki klub osiedlowy! Wydzielona w parterze przestrzeń, będąca własnością dewelopera, zostanie udostępniona mieszkańcom MWM z przeznaczeniem na miejsce wspólnych spotkań. Nie ustalamy sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Chcemy, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a program jaki się w nim znajdzie, był odpowiedzią na ich konkretne potrzeby. Lokatorzy drugiego etapu osiedla Mieszkaj w mieście będą też mogli korzystać z 1-stanowiskowej myjni samochodowej w parkingu podziemnym oraz z wózków zakupowych, dostępnych przy każdej klatce schodowej w poziomie parkingu.

Komfort mieszkańców stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jeszcze przed zakończeniem budowy etapu 1, inwestor wykonał pełną infrastrukturę dodatkową osiedla: kompletny układ dróg publicznych o łącznej długości niemal dwóch kilometrów wraz z ciągami pieszymi, oświetlenie terenu, miejscami parkingowymi, trawnikami i nasadzenia zieleni. Nowe drogi połączyły ulicę Radzikowskiego z Armii Krajowej, z pominięciem Ronda Ofiar Katynia, pozwalając na komfortowy i szybki dojazd do domu i sprawne poruszanie się po terenie osiedla.

Mieszkaj w mieście to osiedle jutra, w którym najważniejszy jest człowiek i funkcjonalność. Inwestycja w 100% finansowana jest ze środków własnych Hanniger Investment S.A. Prowadząc dla inwestycji Zamknięty Rachunek Powierniczy, oferujemy naszym klientom 100% bezpieczeństwa w zakupie mieszkania.

Osiedle Mieszkaj w mieście – etap 2

Kraków: 


Osiedle „Mieszkaj w mieście” to duże przedsięwzięcie deweloperskie, zaplanowane na 12 etapów. Aktualnie trwają ostatnie prace w ramach pierwszej części projektu, która zostanie oddana do użytkowania w ostatnim kwartale bieżącego roku. Równolegle do finalizowania pierwszej fazy przedsięwzięcia, rozpoczęła się budowa etapu 2.1. 

Inwestycja powstaje w jednej z najbardziej kameralnych części Krakowa – przy ul. Katowickiej w Bronowicach Małych. Ta włączona w granice miasta dawna podkrakowska wieść do dzisiaj zachowała wiele ze swojego podmiejskiego klimatu. Z tego względu cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które wybierając miejsce zamieszkania, kierują się troską o bezpieczeństwo i spokój swoich najbliższych. Rozległe skupiska terenów zielonych położonych w Bronowicach Małych stanowią duży atut tej lokalizacji, zwłaszcza z perspektywy nabywców poszukujących wytchnienia od ulicznego zgiełku czy codziennej aktywności zawodowej. Usytuowanie osiedla zapewnia również dostęp do infrastruktury, w tym węzłów komunikacyjnych ułatwiających dojazd do centrum, a także sklepów i szkół.

Inwestor – Henniger Investment SA – zaprojektował nowoczesną inwestycję, wyposażoną w udogodnienia, które gwarantują przyszłym mieszkańcom komfort i wygodę użytkowania. Oferta etapu 2.1. obejmuje 176 mieszkań, 1-, 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowych, o zróżnicowanej powierzchni – od 29 do 110 mkw. Osiedle „Mieszkaj w mieście” etap 2.1. zostało zaprojektowane jako spójna kompozycja architektoniczno-urbanistyczna. Warto podkreślić, że w ramach inwestycji deweloper dodatkowo zrealizował m.in. 2 km dróg publicznych, ciągi piesze oraz oświetlenie uliczne. Nowa infrastruktura drogowa połączyła ulicę Radzikowskiego z Armii Krajowej, znacznie usprawniając komunikację samochodową w Bronowicach Małych.. 

Ponadto, już w etapie 2.1, wszyscy mieszkańcy osiedla otrzymają dodatkowe 250 mkw powierzchni przeznaczonej na sąsiedzki klub osiedlowy. Wydzielona w parterze budynku przestrzeń, będąca własnością dewelopera, zostanie udostępniona mieszkańcom „Mieszkaj w mieście” z przeznaczeniem na miejsce wspólnych spotkań. Inwestor nie ustalił sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Twórcy projektu chcą, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a program jaki się w nim znajdzie, był odpowiedzią na ich konkretne potrzeby. Lokatorzy drugiego etapu osiedla „Mieszkaj w mieście” będą też mogli korzystać z 1-stanowiskowej myjni samochodowej w parkingu podziemnym oraz z wózków zakupowych, dostępnych przy każdej klatce schodowej w poziomie parkingu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych nabywców, inwestor zadbał również o to, by wybrane stanowiska parkingowe były wyposażone w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.

Budynek realizowany w ramach etapu 2.1. inwestycji zostanie oddany do użytkowania w II kw. 2018 r.
 

 

 1681 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Henniger Investment S.A.

Henniger Investment S.A.

31-351 Kraków, ul. Katowicka 41

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 44 69 990

Adres e-mail: biuro@mieszkajwmiescie.pl

Strona www: www.mieszkajwmiescie.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości


Inwestycje deweloperskie KrakówInwestycje deweloperskie WarszawaInwestycje deweloperskie WrocławInwestycje deweloperskie PoznańInwestycje deweloperskie GdańskInwestycje deweloperskie GdyniaInwestycje deweloperskie RzeszówInwestycje deweloperskie KatowiceNowe mieszkania KrakówNowe mieszkania WarszawaNowe mieszkania WrocławNowe mieszkania PoznańNowe mieszkania GdańskNowe mieszkania GdyniaNowe mieszkania RzeszówNowe mieszkania KatowiceRynek pierwotny KrakówRynek pierwotny WarszawaRynek pierwotny WrocławRynek pierwotny PoznańRynek pierwotny GdańskRynek pierwotny GdyniaRynek pierwotny RzeszówRynek pierwotny Katowice

Deweloperzy