Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Mieszkaj w mieście Etap 2, Kraków

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Bronowice/Bronowice Małe, ul. Katowicka

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 28,04 do 110,79 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 6 087 do 9 126 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Mieszkaj w mieście Etap 2
wykonawca:
Henniger Investment S.A.
lokalizacja:
Kraków, Bronowice/Bronowice Małe, ul. Katowicka
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 28,04 do 110,79 m2
pokoje:
1, 2, 3, 4, 5
dostępnych ofert:
131
termin oddania:
II kwartał 2018
ceny:
mieszkalne: od 6 087 do 9 126 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Prezenter inwestycji

Mieszkaj w mieście to osiedle zlokalizowane w Bronowicach Małych. Wyróżnia się przemyślanym projektem zarówno architektonicznym, jaki i urbanistycznym, estetyką oraz funkcjonalnością. Dobiega końca budowa pierwszego z 12 etapów osiedla, którą przewidziano IV kwartał 2016 roku. Na realizację drugiego etapu składają się dwa budynki mieszkaniowe, oznaczone jako etap 2.1 i 2.2.

W październiku 2016 r. rozpoczęła się budowa etapu 2.1, w którym znajdzie się 176 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 29mkw do 110 mkw. Zakończenie budowy przewidziano na II kwartał 2018r. Jeszcze przed oddaniem do użytku mieszkań w etapie 2.1, planowane jest zakończenie prac nad stanem surowym otwartym etapu 2.2.

Budynek etapu 2.1 zaprojektowano w formie litery „C”, tworząc przestronny wewnętrzny dziedziniec z terenami zielonymi i placem zabaw. W północnej części budynku znajdą się lokale usługowe, które mają bezpośrednie połączenie z deptakiem rekreacyjnym. Bryła budynku ma zróżnicowaną wysokość, a dokładnie 12,9 m w części niższej (4 kondygnacje naziemne) oraz 15,9m2 w części wyższej (5 kondygnacji naziemnych). W parkingu podziemnym rozmieszczonych zostało 225 miejsc parkingowych oraz 154 komórki lokatorskie. Wybrane miejsca parkingowe wyposażone będą w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych!

Etap 2.1 w liczbach:

 • 176 mieszkań
 • 225 miejsc parkingowych
 • 154 komórki lokatorskie
 • 250 m2 powierzchni na klub osiedlowy
 • 3461 m2 wewnętrznego dziedzińca
 • 2 km wybudowanych dróg
 • 28m2 pow. ma najmniejsze mieszkanie
 • 110 m2 pow. ma największe mieszkanie
 • 100% inwestycji finansowane ze środków własnych Henniger Investment S.A.
 • 8 klatek schodowych z windami


Dla mieszkańców drugiego etapu tworzymy półprywatną przestrzeń wewnętrznego dziedzińca, który od północnej strony otwiera się na osiedle i łączy z rekreacyjnym deptakiem. Dziedziniec zajmuje powierzchnię aż 3461 m2, dzięki czemu jest w stanie pomieścić różnorodne funkcje z zachowaniem komfortowej odległości od poszczególnych skrzydeł budynku. Przestrzeń między północnym a południowym skrzydłem budynku wynosi 41,5 metra, natomiast między zachodnim a wschodnim skrzydłem, aż 67,5 metra.

Ponadto, przyszli mieszkańcy drugiego etapu otrzymają dodatkowe 250 mkw powierzchni przeznaczonej na sąsiedzki klub osiedlowy! Wydzielona w parterze przestrzeń, będąca własnością dewelopera, zostanie udostępniona mieszkańcom MWM z przeznaczeniem na miejsce wspólnych spotkań. Nie ustalamy sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Chcemy, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a program jaki się w nim znajdzie, był odpowiedzią na ich konkretne potrzeby. Lokatorzy drugiego etapu osiedla Mieszkaj w mieście będą też mogli korzystać z 1-stanowiskowej myjni samochodowej w parkingu podziemnym oraz z wózków zakupowych, dostępnych przy każdej klatce schodowej w poziomie parkingu.

Komfort mieszkańców stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jeszcze przed zakończeniem budowy etapu 1, inwestor wykonał pełną infrastrukturę dodatkową osiedla: kompletny układ dróg publicznych o łącznej długości niemal dwóch kilometrów wraz z ciągami pieszymi, oświetlenie terenu, miejscami parkingowymi, trawnikami i nasadzenia zieleni. Nowe drogi połączyły ulicę Radzikowskiego z Armii Krajowej, z pominięciem Ronda Ofiar Katynia, pozwalając na komfortowy i szybki dojazd do domu i sprawne poruszanie się po terenie osiedla.

Mieszkaj w mieście to osiedle jutra, w którym najważniejszy jest człowiek i funkcjonalność. Inwestycja w 100% finansowana jest ze środków własnych Hanniger Investment S.A. Prowadząc dla inwestycji Zamknięty Rachunek Powierniczy, oferujemy naszym klientom 100% bezpieczeństwa w zakupie mieszkania.

Osiedle Mieszkaj w mieście – etap 2

Kraków: 


Osiedle „Mieszkaj w mieście” to duże przedsięwzięcie deweloperskie, zaplanowane na 12 etapów. Aktualnie trwają ostatnie prace w ramach pierwszej części projektu, która zostanie oddana do użytkowania w ostatnim kwartale bieżącego roku. Równolegle do finalizowania pierwszej fazy przedsięwzięcia, rozpoczęła się budowa etapu 2.1. 

Inwestycja powstaje w jednej z najbardziej kameralnych części Krakowa – przy ul. Katowickiej w Bronowicach Małych. Ta włączona w granice miasta dawna podkrakowska wieść do dzisiaj zachowała wiele ze swojego podmiejskiego klimatu. Z tego względu cieszy się dużym zainteresowaniem osób, które wybierając miejsce zamieszkania, kierują się troską o bezpieczeństwo i spokój swoich najbliższych. Rozległe skupiska terenów zielonych położonych w Bronowicach Małych stanowią duży atut tej lokalizacji, zwłaszcza z perspektywy nabywców poszukujących wytchnienia od ulicznego zgiełku czy codziennej aktywności zawodowej. Usytuowanie osiedla zapewnia również dostęp do infrastruktury, w tym węzłów komunikacyjnych ułatwiających dojazd do centrum, a także sklepów i szkół.

Inwestor – Henniger Investment SA – zaprojektował nowoczesną inwestycję, wyposażoną w udogodnienia, które gwarantują przyszłym mieszkańcom komfort i wygodę użytkowania. Oferta etapu 2.1. obejmuje 176 mieszkań, 1-, 2-, 3-, 4-, a nawet 5-pokojowych, o zróżnicowanej powierzchni – od 29 do 110 mkw. Osiedle „Mieszkaj w mieście” etap 2.1. zostało zaprojektowane jako spójna kompozycja architektoniczno-urbanistyczna. Warto podkreślić, że w ramach inwestycji deweloper dodatkowo zrealizował m.in. 2 km dróg publicznych, ciągi piesze oraz oświetlenie uliczne. Nowa infrastruktura drogowa połączyła ulicę Radzikowskiego z Armii Krajowej, znacznie usprawniając komunikację samochodową w Bronowicach Małych.. 

Ponadto, już w etapie 2.1, wszyscy mieszkańcy osiedla otrzymają dodatkowe 250 mkw powierzchni przeznaczonej na sąsiedzki klub osiedlowy. Wydzielona w parterze budynku przestrzeń, będąca własnością dewelopera, zostanie udostępniona mieszkańcom „Mieszkaj w mieście” z przeznaczeniem na miejsce wspólnych spotkań. Inwestor nie ustalił sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Twórcy projektu chcą, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a program jaki się w nim znajdzie, był odpowiedzią na ich konkretne potrzeby. Lokatorzy drugiego etapu osiedla „Mieszkaj w mieście” będą też mogli korzystać z 1-stanowiskowej myjni samochodowej w parkingu podziemnym oraz z wózków zakupowych, dostępnych przy każdej klatce schodowej w poziomie parkingu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych nabywców, inwestor zadbał również o to, by wybrane stanowiska parkingowe były wyposażone w gniazda do ładowania samochodów elektrycznych.

Budynek realizowany w ramach etapu 2.1. inwestycji zostanie oddany do użytkowania w II kw. 2018 r.
 

 

 2271 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Henniger Investment S.A.

Henniger Investment S.A.

31-351 Kraków, ul. Katowicka 41

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 44 69 990

Adres e-mail: biuro@mieszkajwmiescie.pl

Strona www: www.mieszkajwmiescie.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf