Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Kościuszki 22

Kraków, Zwierzyniec, ul. gen. T. Kościuszki

2021-04-12

Kościuszki 22


Nieruchomości premium odporne na pandemię koronawirusa

Segment nieruchomości premium w Polsce nieprzerwanie utrzymuje się na wysokim, stabilnym poziomie. Zawirowania spowodowane wybuchem pandemii koronawirusa nie wpłynęły znacząco na sprzedaż w tym segmencie. Jak wskazują raporty dotyczące rynku nieruchomości luksusowych (m.in. raport „High Level Book 2020” przygotowany przez ekspertów z High Level Sales & Marketing) segment premium nie tylko pozostaje odporny na kryzys, ale wręcz odnotowano wzrost zainteresowania nieruchomościami dla najbardziej wymagających klientów. Powołując się na w.w. raport zauważono, że od początku pandemii wyraźnie zauważalnym trendem był wzrost zainteresowania klientów ofertami luksusowych nieruchomości.
Wpływ na ten fakt z pewnością miały doświadczenia oraz potrzeby wyniesione z czasu lockdownu, które zmusiły wiele osób do zweryfikowania swoich potrzeb mieszkaniowych. Okazało się, że bardziej niż do tej pory potrzebujemy lepiej zaprojektowanych przestrzeni, z dodatkowymi pomieszczeniami, położonych w dobrych lokalizacjach i z dostępem do terenów zielonych. Takie wymagania najlepiej realizowane są przez inwestycje z poziomu premium.

Również nie bez znaczenia na wzrost zainteresowania ofertami z tego rynku ma obecna sytuacja na rynku inwestycyjnym. Możliwości korzystnego inwestowania nadwyżek finansowych w obliczu niemal zerowych stóp procentowych są ograniczone, a rynek nieruchomości wydaje się najbardziej odporny w obliczu obecnego kryzysu.


Gdzie szukać prestiżowych nieruchomości w Krakowie?

Najbardziej prestiżowe nieruchomości stanowią zaledwie wąski wycinek oferty krajowego rynku nieruchomości. Stanowią go te najbardziej wyjątkowe inwestycje, zarówno pod względem projektu, zastosowanych udogodnień, użytej klasy materiałów, jak i lokalizacji.
Na krakowskim rynku nieruchomości, jedną z inwestycji premium jest odbudowana, reprezentacyjna kamienica w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście – Kościuszki 22.


Komfortowe apartamenty w sercu Krakowa

Inwestycja Kościuszki 22 to komfortowe apartamenty zlokalizowane w sercu Krakowa. Jest to zrewitalizowana XIX-wieczna kamienica rozbudowana do 6 kondygnacji o nowoczesną, ale doskonale współgrającą z zabytkową elewacją część budynku.

Wybór jednego z apartamentów dostępnych w tej nieruchomości sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Kościuszki 22 oferuje elegancki design i wyjątkową architekturę prezentującą klasyczny styl wielkomiejskiej kamienicy oraz nowoczesne rozwiązania w pakiecie z widokiem na Wisłę oraz Wzgórze Wawelskie.

Obecnie w ofercie pozostało 8 apartamentów do sprzedaży!

Prestiżowa lokalizacja i najwyższy standard mieszkań

Tę prestiżową inwestycję wyróżnia wyjątkowa lokalizacja. To jeden z najlepszych adresów w stolicy Małopolski z doskonałą komunikacją, oddalony zaledwie kilkaset metrów od Wawelu, położony tuż nad Wisłą. W bliskim sąsiedztwie Błoń i Pasma Sowińca ze Wzgórzem św. Bronisławy i Kopcem Kościuszki. Nieruchomość znajduje się w pobliżu najatrakcyjniejszych miejskich tras spacerowych i ścieżek rowerowych. Położenie pozwala na korzystanie z szerokiej oferty aktywności, jakie daje miasto.


Apartamenty zostały zaprojektowane według najwyższych standardów.
Z myślą o wysokich oczekiwaniach przyszłych mieszkańców zaplanowano komfortowe przestrzenie, pozwalające na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb właścicieli. Przestrzenie wspólne zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem szlachetnych materiałów najwyższej jakości.
Budynek posiada:

  • reprezentacyjny hall wejściowy z całodobową recepcją i usługą concierge; 
  • eleganckie przestrzenie wspólne – lobby i klatki schodowe utrzymane w nowoczesnej stylistyce z wkomponowanymi elementami historycznymi; 
  • najwyższa dbałość o komfort akustyczny mieszkańców – zastosowane najnowocześniejsze technologie i materiały wyciszające; 
  • miejsca postojowe w dwupoziomowym podziemnym garażu; 
  • dodatkowe przestrzenie użytkowe.

Apartamenty przy ul. Kościuszki – historia i nowoczesność w jednym

Jednym z wyznaczników wyjątkowości tej prestiżowej nieruchomości jest jej lokalizacja przy ulicy Kościuszki. Część z dostępnych apartamentów jest usytuowana właśnie od strony tej niezwykle interesującej, historycznej ulicy Krakowa.

Już od średniowiecza stanowiła ona najważniejszą arterię Półwsia Zwierzynieckiego – historycznej osady wydzielonej z części Zwierzyńca.

Właśnie w tym miejscu krakowscy flisacy zwanych włóczkami, obronili gród Kraka przed najazdem Tatarów w 1287 roku. Wtedy to narodziła się legenda jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli Krakowa – Lajkonika.
Przyszli mieszkańcy adresu Kościuszki 22, wśród zapewnionych licznych udogodnień i wyjątkowych atrakcji związanych z lokalizacją tej nieruchomości będą więc mieli także przywilej uczestniczenia w corocznym, barwnym pochodzie Konika Zwierzynieckiego, który wyrusza właśnie z tej ulicy. A warto pamiętać, że według tradycji Lajkonik przynosi szczęście każdemu, kogo spotka na swej drodze!

Obecnie ul. Kościuszki to idealne miejsce do zamieszkania dla tych, którzy cenią prestiż, wygodę oraz wielkomiejski styl życia, a jednocześnie chcą na co dzień korzystać z możliwości aktywnego wypoczynku oraz z rekreacyjnych walorów Krakowa.

Zamieszkanie w tym miejscu pozwoli na czerpanie pełnymi garściami z tego, co najlepsze w życiu w mieście. Doskonała komunikacja. Bliskie położenie najważniejszych punktów na mapie miasta. Szerokie zaplecze kulturalne, kulinarne i rozrywkowe.


Nowe oblicze ulicy Kościuszki

Inwestycja Kościuszki 22 wpisuje się w założenia miejskiego projektu przywrócenia ulicy Kościuszki historycznego wielkomiejskiego charakteru.
Projekt budynku został oparty na koncepcji zabytkowej przedwojennej kamienicy z wykorzystaniem nowoczesnych elementów i rozwiązań architektonicznych. Nawiązuje do wielkomiejskiego charakteru ulicy Kościuszki, jednocześnie przywracając jej dawny blask.

Obecnie cała ulica Kościuszki jest przygotowywana do rewitalizacji, która zapewni mieszkańcom wygodniejszą komunikację. Wprowadzone zmiany pozwolą na zminimalizowanie miejskiego, ulicznego hałasu. Zaplanowano poszerzenie chodników, nowe ścieżki rowerowe i wygodne przystanki w stylu wiedeńskim. Ulica Kościuszki po przeprowadzonej rewitalizacje będzie również jeszcze bardziej zielona, a co za tym idzie przyjaźniejsza środowisku oraz podnosząca komfort życia mieszkańców.

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2021-04-12

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na wynajem powiat Gryfickidomy na sprzedaż powiat Łowickilokale użytkowe na wynajem gmina Kraśniczyndomy na sprzedaż gmina Wietrzychowicedomy na wynajem w Bajkowiznamieszkania na sprzedaż w Oprzężowiemieszkania na sprzedaż w Zaskoczu

Deweloperzy

);