Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Jasna Czyżyny - kameralność dobrze skomunikowana

2017-02-27


W dzielnicy Czyżyny przy ulicy Hynka powstaje inwestycja mieszkaniowa Jasna Czyżyny, realizowana przez spółkę Jasna Invest.

Kraków:

W jednej z najlepiej zindustrializowanych części miasta, gdzie od lat 70. XX w. obok inwestycji typowo przemysłowych zaczęła powstawać zabudowa mieszkaniowa, Jasna Invest realizuje przedsięwzięcie mieszkaniowe. Spółka już wkrótce odda do użytkowania inwestycję Jasna Czyżyny, w ramach której przy ulicy F. Hynka powstanie 29 mieszkań, rozmieszczonych na 5 kondygnacjach. Dzięki temu, że dzielnica Czyżyny początkowo miała charakter przemysłowy,  na przestrzeni lat obszar ten zaczęła zagęszczać zabudowa mieszkaniowa, tworzona dla pracowników i towarzysząca jej niezbędna infrastruktura. W najbliższym otoczeniu Jasnej Czyżyny znajdować się będą 42 placówki edukacyjne, w tym żłobki, przedszkola i szkoły, a także ośrodki zdrowia. Nie zabraknie również najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Inwestycja sąsiaduje bowiem z Centrum Handlowym Czyżyny oraz głównymi supermarketami tj. Biedronka, Lewiatan czy Stokrotka. Ponadto inwestor w ramach projektu przewidział 2 lokale komercyjne. Równie istotną kwestią dla poszukujących mieszkania jest komunikacja. Zaledwie kilka kroków dzieli Jasną Czyżyny od przystanków tramwajowych i autobusowych, a za sprawą kursujących tutaj linii komunikacji miejskiej, przyszli mieszkańcy sprawnie dojadą do najważniejszych części Krakowa. Ponadto w pobliżu przebiega droga wojewódzka oraz krajowa.

Oprócz dobrze rozwiniętej infrastruktury dzielnica Czyżyny charakteryzuje się stosunkowo dużą powierzchnią terenów zielonych. Mieszkańcy Jasnej Czyżyny będą mieli dostęp do drugiego pod względem zajmowanego obszaru parku w mieście, czyli Parku Lotników. Tutejsze tereny zielone obejmują również Lasek Łęgowski. Dodatkową atrakcją,  położoną blisko inwestycji, jest Muzeum Lotnictwa Polskiego. Miłośnicy sportu będą mogli spędzać czas wolny w pobliskich Klubie Sportowym Sparta Kraków, Studiu Ruchu PRESTIGE lub Siłowni Gladiator. 


Dzięki zaletom, jakie wynikają z lokalizacji przy ulicy Hynka, Jasna Czyżyny stanowi idealne rozwiązanie mieszkaniowe dla rodzin z dziećmi oraz studentów uczęszczających do krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, która należy do dzielnicy Czyżyny. Kameralna zabudowa pozwoli mieszkańcom cieszyć się komfortem i wygodą. Zainteresowani propozycją Jasnej Invest, będą mieli do wyboru zarówno jednoosobowe kawalerki, liczące od 24 mkw, jak i przestronne, 3-pokojowe lokale o powierzchni 74 mkw. Ponadto osoby, które wybiorą mieszkania ulokowane na parterze, ucieszą się dostępem do indywidualnych ogródków. W kondygnacji podziemnej wygospodarowano garaż, natomiast dla osób niepełnosprawnych przewidziano zewnętrzne miejsce postojowe. Oprócz tego, tuż za rogiem znajduje się ogólnodostępny parking publiczny.

Spółka Jasna Invest jako termin oddania inwestycji do użytkowania wyznaczyła datę 30 Listopada 2017 roku. 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-02-27

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Panorama Grabówki
Sand Hotel ****
Prestige City
Osiedle Piltza - Etap III
Lokale usługowe
Osiedle Krakowskie
Oaza Bronowice
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Cystersów 26
Marine Hotel *****
Villa sento

Panorama Grabówki

Grabówki 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat M. Katowicemieszkania na sprzedaż powiat M. Legnicalokale użytkowe na wynajem gmina Karnicedomy na sprzedaż gmina M. Piotrków Trybunalskimieszkania na sprzedaż w Olekmieszkania na sprzedaż w Krasnej Wsimieszkania na wynajem w Białowieży

Deweloperzy