Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Inwestycja Jerozolimska

2020-02-20

Inwestycja Jerozolimska


Inwestycja Jerozolimska w Krakowie, ul. Jerozolimska

Wybierz apartamenty dopasowane do Ciebie

Jerozolimska to nowa inwestycja  zlokalizowana na krakowskim Podgórzu, realizowana przez firmę deweloperską Cordia.

Inwestycja składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków o nowoczesnej, wyróżniającej się architekturze. Zadbano o najwyższą jakość zastosowanych materiałów oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne. Elementem szczególnie przyciągającym oko są oryginalne, duże narożne okna.

Jerozolimska oferuje szeroki wybór lokali, począwszy od kawalerek aż po 4 pokojowe przestronne apartamenty. Wszystkie mieszkanie mają duże balkony, a mieszkania na parterze przestronne ogródki oraz rolety antywłamaniowe. Każdy znajdzie mieszkanie odpowiednie do swoich potrzeb.

Bezpieczeństwo i komfort przyszłych mieszkańców przede wszystkim

Inwestycja przy ul. Jerozolimskiej gwarantuje szereg udogodnień, dzięki którym codzienne życie mieszkańców osiedla będzie łatwiejsze i przyjemniejsze. Bezpieczeństwo zapewni system monitoringu oraz wideodomofony. Codzienną komunikację ułatwią dwie windy zainstalowane w każdym z budynków. Zadbano również o dostęp do dodatkowych pomieszczeń użytkowych, m.in. wózkowni i rowerowni. W podziemnym garażu znajdują się również miejsca postojowe z możliwością ładowania aut elektrycznych.

Teren wokół inwestycji zaprojektowano z myślą o zagwarantowaniu przyjemnego, zielonego otoczenia przyszłym mieszkańcom z licznymi ławkami, placem zabaw dla dzieci i wiatami na rowery.


Wyjątkowa lokalizacja

Inwestycja jest położona na krakowskim Podgórzu. Przy zacisznej, niewielkiej ulicy Jerozolimskiej w bliskim sąsiedztwie zielonych, rekreacyjnych terenów Krzemionek Podgórskich. Blisko stąd do Rezerwatu Przyrody Bonarka, Wzgórz Lasoty, Kopca Krakusa, Kamieniołomu Liban czy Parku Bednarskiego.

2,5 km od osiedla znajduje się centrum handlowo-rozrywkowe Bonarka City Center. W pobliżu znajdują się także liczne sklepy i restauracje oraz wiele placówek edukacyjnych, również tych renomowanych – m.in. Szkoły podstawowej im. J. Matejki oraz IV Liceum im. Tadeusza Kościuszki.

Doskonała komunikacja

Osiedle mieści się bezpośrednio przy ulicy Wielickiej, co zapewnia na doskonałą komunikację ze wszystkimi częściami miasta dzięki rozwiniętej infrastrukturze komunikacji miejskiej. Przebiegają tędy liczne linie tramwajowa oraz autobusowe. Również zmotoryzowani bez problemu dostaną się do innych dzielnic Krakowa. Do centrum można dojechać stąd w zaledwie 15 min.

Inwestycja Jerozolimska jest realizowana przez firmę Cordia, która należy do grupy Futureal, jednego z największych przedsiębiorstw w branży deweloperskiej w Europie Środkowej. Realizuje projekty w Polsce, Rumunii, Węgrzech i Hiszpanii.
 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2020-02-20

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedażmieszkania na wynajem powiat M. Siedlcemieszkania na wynajem powiat Wąbrzeskimieszkania na wynajem gmina Drohiczyndomy na sprzedaż gmina Santokmieszkania na wynajem w Grabowiemieszkania na sprzedaż w Zygmuntowiedomy na wynajem w Działkach

Deweloperzy

);