Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

HUBPOINT

2019-06-13


W dzielnicy Podgórze przy ul. Czyżówka powstają nowoczesne biurowce HUBPOINT.

Kraków jest lokalizacją docenianą na europejskiej mapie miast biznesowych. Wyjątkowy klimat panujący w mieście przyciąga coraz więcej inwestorów, którzy w stolicy Małopolski szukają miejsca do ulokowania tutaj siedzib swoich firm. Atuty, jakie charakteryzują miasto, stanowią powody, dla których warto prowadzić tutaj interesy.

Wybór lokalizacji ma kluczowe znaczenie m.in. ze względu na możliwości przemieszczania się oraz dostępność różnego rodzaju usług. W pobliżu jednego z najpopularniejszych w Krakowie punktu komunikacyjnego – Ronda Matecznego – powstaje HUBPOINT. Oferujące powierzchnie biurowe i usługowe obiekty łączy oryginalny design z nowoczesnością. Prestiżowa lokalizacja w historycznej dzielnicy Podgórze umożliwia zachowanie równowagi pomiędzy biznesem a unikatowym charakterem miasta. Bliskość bulwarów wiślanych i Parku Bednarskiego zapewnia możliwość korzystania z terenów zielonych bez konieczności rezygnacji z atutów centrum. Przemieszczenie się stąd w dowolnie wybrane miejsce nie będzie stanowiło problemu dzięki sprawnie działającej komunikacji miejskiej oraz dostępności Szybkiej Komunikacji Aglomeracyjnej. Zaletą wynikającą z adresu jest także sąsiadująca zabudowa. Nie znajdziemy tutaj bowiem wielkich korporacji i typowego dla nich zgiełku. Kameralny klimat stwarza komfortowe warunki do pracy, a panująca w mieście atmosfera umożliwia rozwój biznesu. Biznesmeni poczują tutaj ducha postępu, który jest obecny w tutejszej aurze, co w połączeniu z kompetentną kadrą pracowniczą czyni Kraków idealnym ośrodkiem biznesowym.

HUBPOINT jest odpowiedzią na potrzeby wciąż rozwijającego się sektora usług komercyjnych. Realizowany w pierwszym etapie bydynek NANO zapewnia łącznie 4250 mkw. powierzchni na sprzedaż. W ofercie dostępne są zarówno lokale biurowe, jak i usługowe, a ich powierzchnia obejmuje metraż od 35 do 466 mkw. Funkcjonalny układ pomieszczeń ułatwi dostosowanie przestrzeni do potrzeb użytkowników. Z myślą o zmotoryzowanych użytkownikach obiektu wygospodarowano 54 stanowiska postojowe w garażu podziemnym, natomiast 16 ogólnodostępnych znajdzie się przed budynkiem. Nie zabraknie również miejsc dla rowerów. HUBPOINT to także zadbany teren wokół zabudowy – w otoczeniu biurowca pojawi się trawnik z roślinnością.  

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-06-13

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniadomy na wynajemdomy na sprzedaż powiat Ropczycko-Sędziszowskidomy na sprzedaż powiat Starachowickimieszkania na wynajem gmina Gorajmieszkania na wynajem gmina Słupskdomy na wynajem w Rudziemieszkania na sprzedaż w Wężewiemieszkania na wynajem w Podleśna Wola Górna

Deweloperzy

);