Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Enklawa Emaus

2018-07-18

Enklawa Emaus


W najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa powstaje elegancka inwestycja mieszkaniowa. Apartamenty Enklawy Emaus stanowią odpowiedź na potrzeby mieszkaniowe osób poszukujących wygodnego lokum w spokojnej okolicy, gwarantującej kontakt z przyrodą.

Zwierzyniec to najbardziej zielony obszar Krakowa, a tym samym jest najczystszym rejonem miasta. Jedną z jego części stanowi Salwator, gdzie powstaje Enklawa Emaus. Lokalizacja z jednej strony pozwala cieszyć się otoczeniem roślinności, a z drugiej zapewnia szybkie i łatwe połączenie ze ścisłym centrum miasta. Tutejsze trasy spacerowe pozwalają na przyjemne, aktywne spędzenie wolnego czasu. Atrakcyjne krajobrazy można podziwiać, udając się na Kopiec Kościuszki albo spacerując wzdłuż Wisły czy Błoń. Dostępność obiektów rekreacyjnych, w tym kortów tenisowych, tras biegowych, rowerowych zadowoli miłośników sportu.

Okolice Salwatoru to nie tylko mnóstwo pomysłów na ciekawą rekreację, ale przede wszystkim wygoda na co dzień. Bliskość punktów handlowo-usługowych i placówek edukacyjnych umożliwia sprawną organizację każdego dnia. Dodatkowo kursujące z pętli Salwator połączenia komunikacji miejskiej czynią przemieszczanie się łatwym i szybkim, co w Krakowie ma duże znaczenie. Mieszkańcy Enklawy Emaus w swoim pobliżu będą mieli również Plac Na Stawach, gdzie można zaopatrzyć się w świeże warzywa i owoce.

W ofercie Poland Sotheby’s International Realty dostępnych jest 12 apartamentów charakteryzujących się wysokim standardem oraz funkcjonalnie zaprojektowana przestrzenią. Dobór najwyższej jakości materiałów budowlanych i interesująca koncepcja architektoniczna nadają zabudowie elegancję, a dbałość o detale przekłada się na estetykę całości. Przemyślana organizacja pomieszczeń w połączeniu z ich ustawnymi wnętrzami pozwoli na aranżację dostosowaną do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Aby jak najlepiej na nie odpowiedzieć, deweloper zadbał o różnorodność powierzchni, których metraże mieszczą się w przedziale od 35 do 140 mkw. Z kolei liczba pokoi wynosi od 2 do 6. Na komfort mieszkania wpłyną również liczne udogodnienia, tj. podziemny parking z podgrzewanym zjazdem.

Enklawa Emaus to także dobrze zagospodarowana przestrzeń do życia. Nowoczesne energooszczędne technologie pozwoliły na wdrożenie rozwiązań ułatwiających prozaiczne czynności z zakresu utrzymania kompleksu. Teren inwestycji został wyposażony w system monitoringu, a każdy z lokali posiada instalację video-domofonową. Natomiast teren zielony otaczający budynek zaopatrzono w instalację do podlewania roślin.

Źródło: KRN.pl | 2018-07-18

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędziałki do kupieniakamienice do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Legionowskimieszkania na wynajem powiat M. Łomżadomy na sprzedaż gmina Brzeg Dolnymieszkania na wynajem gmina Suchy Dąbmieszkania na wynajem w Pilnikudomy na sprzedaż w Kucinachmieszkania na sprzedaż w Głębowicach

Deweloperzy

);