Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Czyżewskiego 1 - nowoczesność i wygoda

2017-10-20


W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Convector Development realizuje nową inwestycję mieszkaniową. W dzielnicy Krowodrza powstaje Czyżewskiego 1.

Kraków:

Osoby poszukujące mieszkania największą wagę przywiązują do usytuowania inwestycji. Adres z dostępem do najważniejszych punktów to jedna z kluczowych kwestii przy wyborze mieszkania. Ci, którzy wybierają Kraków jako swoje miasto, chcą korzystać ze wszystkich atutów, jakie się z tym wiążą. Zlokalizowana przy ul. Czyżewskiego inwestycja mieszkaniowa spółki Convector Development to nie tylko dogodna lokalizacja gwarantująca bliskość wszystkich udogodnień wynikających z życia w centrum miasta, ale również przemyślana przestrzeń do zamieszkania. W ramach zabudowy zaplanowano 2 wnętrza urbanistyczne. Jedno z nich zostanie przeznaczone na funkcje usługowe. W drugim natomiast powstanie ciekawa strefa rekreacyjna, gdzie sposób na przyjemne spędzenie czasu znajdą dzieci, dzięki placowi zabaw oraz dorośli, korzystając z chwili wytchnienia na ławeczkach rozmieszczonych przy alejkach. Ponadto rodziny z dziećmi ucieszą się z bliskości przedszkola.

Z uwagi na styl życia współczesnego mieszkańca metropolii, wybierając teren pod inwestycję, inwestor zatroszczył się o to, by mieszkańcy Czyżewskiego 1 mogli cieszyć się wszystkimi udogodnieniami, jakie daje życie w centrum metropolii. W pobliżu inwestycji bowiem znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, placówki medyczne oraz komunikacja miejska czy stacja kolejowa Kraków-Łobzów, skąd w szybki i komfortowy sposób można dostać się do wybranych rejonów miasta. Możliwości komunikacyjne wynikające z lokalizacji gwarantują swobodę przemieszczania się, a sprawny dojazd pozwala zaoszczędzić cenny czas.

Czyżewskiego 1 to inwestycja adresowana do osób, które cenią sobie wygodę w codziennym życiu. Przemyślane rozwiązania i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń to jedne z najważniejszych cech podczas użytkowania mieszkania. Z uwagi na rozmaite potrzeby mieszkańców, w ofercie Czyżewskiego 1, osoby poszukujące mieszkania znajdą nie tylko komfortowe kawalerki, ale także przestronne lokale z 3 pokojami i optymalne mieszkania 2-pokojowe. Różnorodne metraże, wahające się w granicach od blisko 25 do 66,5 mkw., jak również praktyczny układ pomieszczeń, umożliwią dopasowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb jego użytkowników. Dzięki przemyślanej architekturze całej zabudowy, możliwe będzie efektywne zagospodarowanie powierzchni, co jest szczególnie ważne podczas aranżacji. Dodatkowo mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by można je było połączyć.

W ramach inwestycji Czyżewskiego 1 do użytkowania oddanych zostanie 206 lokali, mieszczących się w 2 5-piętrowych budynkach. Poziom podziemny przeznaczono na garaże. Obiekty wyróżnia wyjątkowa estetyka, którą tworzą stylowa kolorystyka, dopracowane detale oraz oryginalnie barwione szkła w balustradach.


 

 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-20

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Wynajem pomieszczeń biurowych...
Willa Słowicza
Domy Piltza 16
Budynek mieszkalny przy ul....
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 


 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupienialokale użytkowe do kupieniadomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Krosnodomy na sprzedaż powiat Lubińskimieszkania na sprzedaż gmina Świdwindomy na wynajem gmina Małogoszczmieszkania na sprzedaż w Gosiach Małychmieszkania na wynajem w Anielewiemieszkania na wynajem w Budzice

Deweloperzy