Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Chopina 9 - jakość i prestiż

2017-02-15


Apartamentowiec Chopina 9, realizowany przez firmę deweloperską Tętnowski Development Sp. z o.o., to inwestycja zlokalizowana obok Parku Krakowskiego.

Kraków:

Inwestycja Chopina 9 to luksusowy projekt mieszkaniowy skierowany do wymagających klientów, którzy poszukują nieruchomości w bliskim sąsiedztwie krakowskiego Starego Miasta. Projekt powstaje w okolicy Parku Krakowskiego – popularnego wśród krakowian miejsca spotkań, spacerów i różnego rodzaju aktywności sportowych. Zieleń parkowa stanowi atrakcyjne tło inwestycji przy ul. Fryderyka Chopina, gdzie firma deweloperska Tętnowski Development Sp. z o.o. zaprojektowała apartamentowiec Chopina 9. Wysoką jakość usług inwestora potwierdza jego wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości. Założeniem projektu Chopina 9 było dostarczenie na krakowski rynek mieszkań w standardzie odpowiednim dla mieszkańców dużego, tętniącego życiem miasta, ośrodka kultury, biznesu i turystyki, z którym warto związać swoją przyszłość. Atrakcyjność lokalizacji podnoszą takie czynniki, jak m.in. rozwinięta sieć połączeń komunikacji publicznej, bogate zaplecze handlowo-usługowe oraz łatwiejszy dostęp do szkół, szpitali, urzędów i innych instytucji publicznych.


Warto zwrócić uwagę, że dzielnica Krowodrza, w której usytuowano inwestycję, jest obszarem prężnie rozwijającego się rynku najmu. Wpływ na tę sytuację ma m.in. bliskość uczelni oraz atrakcji turystycznych. Studenci, którzy stanowią najliczniejszą grupę najemców, coraz częściej oczekują wysokiego standardu wynajmowanych mieszkań. Centralne położenie dzielnicy przyciąga również osoby, które przebywają w Krakowie w celach biznesowych lub turystycznych. Zakup nieruchomości w tej części miasta będzie więc dobrym rozwiązaniem m.in. dla nabywców, poszukujących lokali pod wynajem.


W budynku przewidziano 50 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni. Deweloper wprowadził do sprzedaży 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania. Architekci zadbali o to, by wnętrza były jasne i dobrze doświetlone. Ekskluzywny wizerunek inwestycji podkreśla elegancka bryła apartamentowca oraz stonowana kolorystyka elewacji. W projekcie uwzględniono również rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa: całodobową ochronę oraz system monitoringu. Dużym udogodnieniem dla lokatorów jest także przeznaczenie podziemnej kondygnacji na wielostanowiskowy garaż oraz komórki lokatorskie. Oprócz mieszkań oferta obejmuje również 2 lokale usługowe.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-02-15

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Biurowiec IMPOL
Cystersów 26
Arged Spółdzielnia Handlowa...
Osiedle Piltza - Etap III
Cieślewskiego 7A
Marine Hotel *****
Villa sento
Sand Hotel ****
Prestige City
Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Oaza Bronowice

Biurowiec IMPOL

Kraków, Prądnik Biały, Conrada 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Arged Spółdzielnia Handlowa...

Kraków. Gromadzka 46 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Cieślewskiego 7A

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. E.... 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażdziałki na wynajemmieszkania na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Gorzów Wielkopolskilokale użytkowe na wynajem powiat Bocheńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Miedźnolokale użytkowe na wynajem gmina M. Sopotmieszkania na wynajem w Osuchowiedomy na sprzedaż w Romanowiemieszkania na wynajem w Piotrowicach

Deweloperzy