zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, Prądnik Biały - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Prądnik Biały, ul. J. Wybickiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
J. Wybickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.50m2

Prądnik Biały, ul. ks. J. Meiera 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 38.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.50m2
ks. J. Meiera
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 33.11m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 33.11m2

Prądnik Biały/Górka Narodowa, ul. M. Słomczyńskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 33.11 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

1 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 33.11m2
M. Słomczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2JmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Prądnik Biały/Azory, ul. P. Stachiewicza 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.00m2
P. Stachiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.51m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.51m2

Prądnik Biały, ul. abp. Z. Felińskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.51 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 38.51m2
abp. Z. Felińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 67.00m2

Prądnik Biały, ul. W. E. Radzikowskiego 3 pokoje· piętro: 3 · 67.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.00m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2VjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 44.00m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Krowoderskich Zuchów 2 pokoje· piętro: 9 z 13 · 44.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.00m2
Krowoderskich Zuchów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 25.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 25.00m2

Prądnik Biały, ul. Pleszowska 1 pokoje· piętro: 1 z 1 · 25.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

88 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 25.00m2
Pleszowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2EyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.50m2

Prądnik Biały, ul. Zielińska 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 45.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.50m2
Zielińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 18.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 18.50m2

Prądnik Biały/Żabiniec, ul. Pielęgniarek 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 18.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

1 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 18.50m2
Pielęgniarek
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 80.00m2

Prądnik Biały, ul. J. Chełmońskiego 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 80.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

7 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 80.00m2
J. Chełmońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.20m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.20m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. Kluczborska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 46.20 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.20m2
Kluczborska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 42.00m2

Prądnik Biały/Górka Narodowa, ul. M. Słomczyńskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 42.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.00m2
M. Słomczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.60m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 39.60m2

Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 39.60 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

1 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.60m2
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 41.50m2

Prądnik Biały, ul. W. E. Radzikowskiego 0 pokoje· piętro: 3 z 5 · 41.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

65 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 41.50m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 37.00m2

Prądnik Biały 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 37.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 490 złdo schowka

Dodaj do schowka

67 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 62.00m2

Prądnik Biały/Bronowice Wielkie, ul. Starego Dębu 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

48 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.00m2
Starego Dębu
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg1LzAxYjk4NWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.50m2

9.99

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 45.50m2
Zielińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE3LzAxYjkxN2E5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Prądnik Biały, ul. gen. A. Fieldorfa-Nila 2 pokoje· piętro: 3 z 8 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2
gen. A. Fieldorfa-Nila
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2ViLzAxYjFlYmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Kraków Prądnik Biały
Dzielnica ta znajduje się w północno-zachodniej części miasta. Takie położenie to sprawia, że mieszkańcy Prądnika Białego mają dostęp do terenów rekreacyjnych zlokalizowanych w sąsiednich gminach, oraz gwarantuje sprawne połączenie z ważnymi arteriami drogowymi Krakowa, np. autostradą A4. Dzielnica posiada również bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacji miejskiej. Rozbudowana infrastruktura jest jednym z czynników decydujących o popularności oferowanych tu mieszkań na wynajem. Mieszkańcy będą także zadowoleni z nowoczesnej Galerii Handlowej Bronowice. W tej dzielnicy znajdziemy wiele nieruchomości z rynku wtórnego, jak i pierwotnego – od tanich mieszkań studenckich do domków jednorodzinnych na obrzeżach.

W Krakowie dostępnych jest 348 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 13.00 m2 do 200.00 m2, w tym: