zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, Łagiewniki - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Obozowa 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Obozowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 30.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 30.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.00m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.76m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 39.76m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Do Wilgi 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 39.76 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.76m2
Do Wilgi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.70m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.70m2

Łagiewniki, ul. Malwowa 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.70 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 650 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.70m2
Malwowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 38.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Łagiewniki, ul. Obozowa 1 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

76 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
Obozowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 0 pokoje· piętro: 4 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Zdunów 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 51.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Zdunów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 51.00m2

9.99

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Zdunów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 34.50m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Huculska 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 34.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

1 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.50m2
Huculska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzODg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.70m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 52.70m2

9.99

2 650 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 52.70m2
Malwowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzODhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. A. Fredry 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 47.00m2
A. Fredry
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzBhLzAxYjgwYTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Kraków Łagiewniki
Dzielnica IX należy do najmniejszych obszarów Krakowa, jej powierzchnia liczy niewiele ponad 5,6 km kw., a w jej granicach mieści się wiele terenów poprzemysłowych, które przeszły rekultywacje i ukazują potencjał inwestycyjny tej części miasta. W Łagiewnikach-Borku Fałęckim dominuje zabudowa jednorodzinna, ale występują także miejsca z inwestycjami wielorodzinnymi. Obszar Łagiewnik-Borku Fałęckiego jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum miasta, jak i z innymi jego częściami. O potencjale IX dzielnicy świadczy wiele terenów dostępnych pod inwestycje, ta część Krakowa zachowała także swój podmiejski charakter.

W Krakowie dostępnych jest 348 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 13.00 m2 do 200.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Krakowie wynoszą od 950 zł do 25000 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Krakowie od 27 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 152 zł za m2.

Deweloperzy