zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Zielonki, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Zielonki

Sortuj:
Mieszkanie Zielonki 62.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 62.20m2

ul. Pękowicka 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 62.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 62.20m2
Pękowicka
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 49.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 49.48m2

2 pokoje· piętro: 2 · 49.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 49.48m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 74.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 74.70m2

4 pokoje· piętro: 1 · 74.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 74.70m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 51.50m2

ul. Na Ogrody 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

559 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 51.50m2
Na Ogrody
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 49.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 49.36m2

ul. Krakowskie Przedmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 49.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 49.36m2
Krakowskie Przedmieście
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 97.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 97.73m2

0 pokoje· piętro: parter z 2 · 97.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 97.73m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 74.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 74.70m2

4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 74.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 74.70m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 74.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 74.70m2

brak oceny

919 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 303 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 74.70m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQwLzAxYmE0MDQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 88.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 88.50m2

4 pokoje· piętro: parter · 88.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 88.50m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 97.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 97.73m2

4 pokoje· piętro: parter z 2 · 97.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Zielonki 97.73m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 97.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 97.84m2

4 pokoje· piętro: 1 · 97.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Zielonki 97.84m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielonki 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielonki 50.00m2

2 pokoje· piętro: parter · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielonki

9.99

1 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Zielonki 50.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzEyLzAxYjMxMjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Zielonki.
W Zielonkach dostępnych jest 12 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 49.36 m2 do 97.84 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Zielonkach wynoszą od 559950 zł do 1150000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Zielonkach od 10873 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 17158 za m2.

Deweloperzy