zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 18

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 58.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.83m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 58.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

688 311 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.83m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.91m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 42.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

969 971 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 605 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.91m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.34m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

998 856 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.72m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 48.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

594 384 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.72m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 29.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

637 897 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 320 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.05m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 30.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

595 638 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 822 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.05m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.07m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 2 z 16 · 37.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

596 640 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.06m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

644 151 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.06m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.40m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 49.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

827 779 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.35m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 5 z 8 · 58.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

792 545 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.40m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: parter z 9 · 61.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.44m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 32.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

660 732 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 32.44m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 29.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

581 418 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 432 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.92m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.34m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 9 · 33.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 966 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.53m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 37.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

638 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.53m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.55m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 2 z 9 · 64.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

929 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 392 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.55m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0Njk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.45m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 27.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

563 381 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.45m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0Njk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.90m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 54.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

653 720 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 907 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.72m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 9 · 30.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.72m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.00m2

1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

455 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0Njc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.18m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 65.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.19m2

Psie Pole/Karłowice, ul. Koszarowa 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 52.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 401 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.19m2
Koszarowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.30m2

Krzyki, ul. gen. K. Pułaskiego 2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 45.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.30m2
gen. K. Pułaskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Śródmieście, ul. Szczytnicka 0 pokoje· piętro: 2 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.00m2
Szczytnicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy