zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 17

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 33.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.11m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 33.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

471 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 239 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.11m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 78.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 78.60m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 78.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 258 415 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 78.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.27m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 38.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

535 780 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.27m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.17m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 34.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

826 914 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.17m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.02m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 53.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

909 823 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.02m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.13m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 12 · 44.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 315 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.08m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 12 · 30.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

570 201 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.08m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 77.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 77.74m2

Fabryczna/Nowy Dwór 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 77.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

919 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 77.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

824 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 259 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.00m2

Stare Miasto, ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 702 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.00m2
Rynek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.60m2

Krzyki/Partynice 2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 50.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 221 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 70.00m2

Psie Pole/Karłowice 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 70.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.94m2

Krzyki, ul. S. Małachowskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 61.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 671 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 61.94m2
S. Małachowskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllMzc5XzM4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.00m2

Krzyki, ul. Przestrzenna 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

689 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.00m2
Przestrzenna
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Fabryczna, ul. Białowieska 2 pokoje· piętro: 7 z 8 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.00m2
Białowieska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.47m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 5 z 8 · 40.47 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

644 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.47m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.07m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 27.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

552 966 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 427 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.02m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 42.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

712 491 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.02m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.33m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 5 z 16 · 29.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

500 487 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 064 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.33m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.47m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.47m2

brak oceny

644 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.47m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 35.66m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 35.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

495 674 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.66m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 102.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 102.24m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 102.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 328 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 102.24m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 108.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 108.70m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 108.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 099 466 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 108.70m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.74m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 69.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

823 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 807 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy