zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 54.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.46m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 53.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 53.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 93.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 93.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 4 · 93.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 93.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q0LzAxYjlkNDFhXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 84.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 84.26m2

Stare Miasto, ul. Gnieźnieńska 4 pokoje· piętro: 1 z 9 · 84.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 856 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 84.26m2
Gnieźnieńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.89m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 63.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 506 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.89m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.86m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.86m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.94m2

Krzyki, ul. gen. I. Prądzyńskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 40.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.94m2
gen. I. Prądzyńskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.17m2

Krzyki/Partynice, ul. Braterska 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 37.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

552 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.17m2
Braterska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.95m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 34.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

534 386 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.95m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Psie Pole/Zakrzów 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 3 pokoje· piętro: 4 z 8 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

895 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.00m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 84.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 84.37m2

Stare Miasto, ul. Gnieźnieńska 4 pokoje· piętro: parter z 9 · 84.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

978 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 604 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 84.37m2
Gnieźnieńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.92m2

Fabryczna/Nowy Dwór, ul. Nowodworska 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 51.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

700 920 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.92m2
Nowodworska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.81m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 62.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

635 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.81m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.59m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 34.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

480 456 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.59m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.29m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 813 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.29m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.35m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 25.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

435 767 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.35m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.05m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 71.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

780 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.05m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.80m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 40.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

609 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 93.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 93.62m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 4 pokoje· piętro: 9 z 9 · 93.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 684 224 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 93.62m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.63m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 51.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

609 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 805 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.63m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.16m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 1 pokoje· piętro: 2 z 9 · 27.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

458 732 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.16m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.97m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 3 pokoje· piętro: 1 z 9 · 50.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

728 361 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.97m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.10m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

473 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 102 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.10m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy