zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 20

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 69.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.10m2

Fabryczna/Nowy Dwór 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 69.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 564 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 69.10m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RiLzAxYjVkYjAyXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.08m2

Psie Pole/Kleczków 4 pokoje· piętro: parter z 4 · 61.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 099 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 61.08m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2UyLzAxYjVlMmMwXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 70.00m2

Krzyki/Tarnogaj 3 pokoje· piętro: 1 z 7 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 70.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U0LzAxYjVlNGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.30m2

Psie Pole/Karłowice 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 50.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

659 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 50.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Y0LzAxYjVmNDUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzMzLzAxYjYzMzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Krzyki/Południe 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2EwLzAxYjZhMDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.00m2

Fabryczna/Popowice 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 50.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzdiLzAxYjY3YmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

989 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 982 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2MxLzAxYjZjMWYwXzE4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.40m2

Krzyki/Tarnogaj 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 504 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 52.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.93m2

Fabryczna/Żerniki 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 59.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

829 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 848 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 59.93m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzU4LzAxYjc1ODkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.80m2

Stare Miasto/Szczepin 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

598 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 63.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzN2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.44m2

Psie Pole/Swojczyce 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 53.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 060 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 53.44m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RmLzAxYjlkZjBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.46m2

Fabryczna/Maślice 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 66.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

899 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 542 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 66.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2U2XzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 76.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 76.30m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 76.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 76.30m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Śródmieście/Biskupin, ul. K. Olszewskiego 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.00m2
K. Olszewskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 67.00m2

Psie Pole 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 522 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 67.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTc3XzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.48m2

Fabryczna/Maślice 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 66.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 741 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 66.48m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMmE0XzBiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.19m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 8 z 8 · 32.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 32.19m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.40m2

Fabryczna/Grabiszyn, ul. Połaniecka 1 pokoje· piętro: 2 z 3 · 37.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

525 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 037 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 37.40m2
Połaniecka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.62m2

Fabryczna/Grabiszyn, ul. Grabiszyńska 4 pokoje· piętro: 6 z 11 · 47.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

690 490 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 47.62m2
Grabiszyńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.14m2

Stare Miasto, ul. św. Antoniego 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 40.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 695 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 40.14m2
św. Antoniego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMThkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 7 z 10 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

554 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 34.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy