zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 12

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 36.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.29m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 0 pokoje· piętro: 1 z 10 · 36.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

591 011 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 36.29m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 97.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 97.00m2

Krzyki, ul. Gliniana 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 97.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

797 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 97.00m2
Gliniana
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMWM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 68.00m2

Fabryczna, ul. Reszelska 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 68.00m2
Reszelska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 23.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 23.75m2

Krzyki, ul. Na Grobli 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 23.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 23.75m2
Na Grobli
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 73.00m2

Fabryczna/Stabłowice, ul. Bieszczadzka 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 753 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 73.00m2
Bieszczadzka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.77m2

Stare Miasto, ul. Kolejowa 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 61.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 61.77m2
Kolejowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RmLzAxYjlkZmE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.00m2

Krzyki, ul. Gajowa 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

824 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 456 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 57.00m2
Gajowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllNzQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 35.34m2

1 pokoje· piętro: 3 z 5 · 35.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.00m2

Fabryczna/Popowice, ul. Bystrzycka 3 pokoje· piętro: 3 z 7 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 56.00m2
Bystrzycka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.66m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 55.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

582 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 456 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.66m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.32m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 39.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

511 474 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 008 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.32m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.00m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

455 688 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 658 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 73.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 685 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 73.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 95.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 95.63m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 95.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

792 395 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 95.63m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.51m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 31.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

595 539 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.51m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.90m2

Krzyki/Huby 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 34.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 903 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 34.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 137.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 137.00m2

Krzyki, ul. Walońska 4 pokoje· piętro: 6 z 7 · 137.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

3 770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 518 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 137.00m2
Walońska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 80.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 80.14m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 80.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

1 442 520 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 80.14m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBmLzAxYjkwZmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.51m2

Psie Pole/Różanka 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 55.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 55.51m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 81.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 81.52m2

Śródmieście, ul. Grunwaldzki 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 81.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 427 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 81.52m2
Grunwaldzki
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzMxLzAxYjQzMTUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.50m2

Fabryczna/Grabiszyn 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 59.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 59.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y0LzAxYjRmNGI1XzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.00m2

Fabryczna/Kozanów 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 348 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 66.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzFmLzAxYjcxZjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.81m2

Krzyki/Południe 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.81m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.84m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 172 704 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 001 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.84m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy