zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wrocław, - Strona 13

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław > Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Krzyki, ul. W. Stysia 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2
W. Stysia
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 57.00m2

Stare Miasto/Szczepin, ul. S. Czarnieckiego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

635 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 57.00m2
S. Czarnieckiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.04m2

Psie Pole, ul. Kasztelańska 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 54.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 509 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.04m2
Kasztelańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 105.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 105.25m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 105.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

997 110 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 105.25m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Fabryczna/Grabiszyn 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 563 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q1LzAxYjVkNTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 100.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 100.63m2

Krzyki/Partynice, ul. Partynicka 0 pokoje· piętro: 3 z 3 · 100.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 760 622 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 496 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 100.63m2
Partynicka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 120.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 120.23m2

Krzyki/Ołtaszyn 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 120.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 275 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 605 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 120.23m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 31.24m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 31.24m2

Krzyki/Gaj 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 31.24 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

537 328 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 31.24m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.53m2

Krzyki/Gaj 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 34.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

645 711 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.53m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 78.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 78.57m2

Krzyki/Południe 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 78.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 434 418 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 257 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 78.57m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.19m2

Krzyki/Południe 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 53.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

969 231 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.19m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.95m2

Krzyki/Południe 2 pokoje· piętro: 5 z 10 · 39.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

698 617 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 487 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.95m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 77.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 77.74m2

Fabryczna/Maślice 0 pokoje· piętro: 2 z 3 · 77.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

637 032 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 77.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.30m2

Fabryczna/Popowice, ul. Wejherowska 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 63.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 453 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.30m2
Wejherowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.73m2

Śródmieście, ul. Kurkowa 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 36.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.73m2
Kurkowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.50m2

Śródmieście, ul. Kurkowa 2 pokoje· piętro: 5 z 7 · 54.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.50m2
Kurkowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 128.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 128.10m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 128.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 782 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 128.10m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.74m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 59.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.60m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 29.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

411 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 50.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 50.56m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 50.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

899 159 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 784 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 50.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.65m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 1 z 2 · 56.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

805 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 56.65m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.90m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 33.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

789 870 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 45.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.37m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 45.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

617 180 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.37m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 73.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 73.80m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 73.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

752 310 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 73.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MGFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy