zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie, - Strona 4

Mieszkania na sprzedaż > Wielkopolskie

Sortuj:
Mieszkanie Poznań 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 42.00m2

Grunwald, ul. Sieradzka 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 42.00m2
Sieradzka
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllODMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Września 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Września 71.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Września

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Września 71.00m2

Września,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzVlLzAxYjg1ZTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Słupca 778.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Słupca 778.30m2

16 pokoi· piętro: parter z 1 · 778.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Słupca

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Słupca 778.30m2

Słupca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 77.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 77.30m2

Wilda 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 77.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Poznań 77.30m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 110.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 110.73m2

Grunwald 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 110.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

1 762 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 110.73m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gniezno 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gniezno 51.50m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gniezno

9.99

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 029 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gniezno 51.50m2

Gniezno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Opalenica 83.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Opalenica 83.33m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 83.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Opalenica

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Opalenica 83.33m2

Opalenica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IzLzAxYjhiMzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 117.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 117.70m2

Grunwald/Łazarz 5 pokoi· piętro: 1 z 4 · 117.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 117.70m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUyLzAxYjg1MmMwXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 32.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 32.70m2

Jeżyce 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 32.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 774 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 32.70m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzVmLzAxYjk1ZmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gniezno 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gniezno 55.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gniezno

9.99

291 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gniezno 55.00m2

Gniezno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMDJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 153.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 153.00m2

Jeżyce 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 153.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

2 369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 153.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzIzLzAxYjkyMzExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 76.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 76.60m2

Grunwald/Łazarz 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 76.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 010 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 76.60m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBmLzAxYjkwZjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 139.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 139.00m2

Jeżyce 5 pokoi· piętro: 2 z 4 · 139.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 424 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Poznań 139.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q1LzAxYjhkNTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 110.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 110.73m2

9.99

1 762 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 110.73m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kalisz 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kalisz 48.00m2

Piskorzewie 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kalisz

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 292 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kalisz 48.00m2

Kalisz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2UyLzAxYjVlMmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Konin 37.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Konin 37.58m2

ul. 11 Listopada 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 37.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Konin

9.99

179 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 776 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Konin 37.58m2
11 Listopada
Konin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E3LzAxYjlhN2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kalisz 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kalisz 51.00m2

Śródmieście II, ul. św. Józefa 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kalisz

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 098 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kalisz 51.00m2
św. Józefa
Kalisz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JiLzAxYjliYmQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 37.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 37.00m2

Grunwald/Górczyn, ul. A. Andrzejewskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 37.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 37.00m2
A. Andrzejewskiego
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Konin 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Konin 55.00m2

ul. Powstańców Styczniowych 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Konin

9.99

305 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Konin 55.00m2
Powstańców Styczniowych
Konin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUyLzAxYjk1MjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Puszczykowo 69.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Puszczykowo 69.10m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 69.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Puszczykowo

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 669 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Puszczykowo 69.10m2

Puszczykowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie pow. Poznański 78.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie pow. Poznański 78.80m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 78.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż pow. Poznański

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie pow. Poznański 78.80m2

pow. Poznański,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYwLzAxYjk2MDM4XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Luboń 74.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Luboń 74.93m2

ul. 1 Maja 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 74.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Luboń

9.99

985 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Luboń 74.93m2
1 Maja
Luboń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUyLzAxYjk1MmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 23.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 23.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 23.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

446 341 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 406 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Poznań 23.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBiLzAxYjkwYjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 57.00m2

Stare Miasto, ul. Zwycięstwa 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

541 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 57.00m2
Zwycięstwa
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzODE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy