zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Wielkopolskie

Sortuj:
Mieszkanie Pobiedziska 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobiedziska 92.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobiedziska

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Pobiedziska 92.00m2

Pobiedziska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzFkXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kościan 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kościan 58.00m2

ul. ks. P. Bączkowskiego 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kościan

brak oceny

210 907 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kościan 58.00m2
ks. P. Bączkowskiego
Kościan,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 66.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 66.50m2

Stare Miasto/Naramowice 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 66.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 66.50m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 34.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 34.86m2

Nowe Miasto/Zawady 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 34.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 34.86m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 30.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 30.96m2

Nowe Miasto/Zawady 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 30.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 534 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 30.96m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 68.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 68.54m2

3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 68.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 68.54m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMDMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Złotniki 60.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Złotniki 60.90m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 60.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Złotniki

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Złotniki 60.90m2

Złotniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Leszno 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Leszno 56.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Leszno

brak oceny

382 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Leszno 56.00m2

Leszno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 103.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 103.00m2

Jeżyce 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 103.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 680 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 103.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gostyń 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gostyń 59.00m2

ul. Wojska Polskiego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gostyń

9.99

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 847 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gostyń 59.00m2
Wojska Polskiego
Gostyń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 16.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 16.40m2

Jeżyce, ul. Mylna 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 16.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 683 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 16.40m2
Mylna
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RjLzAxYjhkY2MyXzFjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Konin 37.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Konin 37.80m2

ul. Janowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 37.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Konin

9.99

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Konin 37.80m2
Janowska
Konin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwY2M2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Piła 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Piła 50.00m2

ul. Świętojańska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Piła

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 980 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Piła 50.00m2
Świętojańska
Piła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMjhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 67.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 67.80m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 67.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

1 356 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 67.80m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skoki 40.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skoki 40.68m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 40.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skoki

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 579 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Skoki 40.68m2

Skoki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 74.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 74.63m2

Grunwald, ul. Smardzewska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 74.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 726 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 74.63m2
Smardzewska
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 65.00m2

Stare Miasto/Winogrady, ul. Wilczak 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Poznań 65.00m2
Wilczak
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Leszno 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Leszno 61.00m2

ul. J. Poplińskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Leszno

9.99

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Leszno 61.00m2
J. Poplińskiego
Leszno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc4LzAxYjk3ODUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pomarzanowice 63.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pomarzanowice 63.10m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 63.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pomarzanowice

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 531 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Pomarzanowice 63.10m2

Pomarzanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rydzyna 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rydzyna 52.00m2

ul. Rynek 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rydzyna

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Rydzyna 52.00m2
Rynek
Rydzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RiLzAxYjVkYjZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Buk 70.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Buk 70.10m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 70.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Buk

9.99

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Buk 70.10m2

Buk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZmE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 55.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 55.39m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 55.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 078 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 55.39m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhYzY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 46.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 46.90m2

Nowe Miasto/Starołęka, ul. Starołęcka 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 46.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

492 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Poznań 46.90m2
Starołęcka
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ViLzAxYjllYjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 39.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 39.98m2

Nowe Miasto/Starołęka, ul. Starołęcka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 39.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

461 769 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Poznań 39.98m2
Starołęcka
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ViLzAxYjllYjI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy