zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 284

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Płock 72.04m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Płock 72.04m2

4 pokoje· piętro: 3 · 72.04 m2 Mieszkanie na sprzedaż Płock

9.99

166 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Płock 72.04m2

Płock,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gostynin 65.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gostynin 65.36m2

3 pokoje· piętro: 1 · 65.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gostynin

9.99

35 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Gostynin 65.36m2

Gostynin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Płock 35.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Płock 35.20m2

2 pokoje· piętro: 2 · 35.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Płock

9.99

72 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Płock 35.20m2

Płock,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Osiek 65.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Osiek 65.40m2

3 pokoje· piętro: 2 · 65.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Osiek

2.5

55 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

843 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
2.5
Mieszkanie Osiek 65.40m2

Osiek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.19m2

Bieńczyce 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 34.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 34.19m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzQ3LzAxYjE0NzNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 59.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

493 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 356 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Poznań 59.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzU1LzAxYjE1NTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.70m2

Targówek 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 50.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 50.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzNlLzAxYjEzZTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Polkowice 52.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Polkowice 52.98m2

3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 52.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Polkowice

9.99

365 562 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Polkowice 52.98m2

Polkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzllLzU0LzAxOWU1NDA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Polkowice 58.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Polkowice 58.86m2

3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 58.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Polkowice

9.99

406 134 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Polkowice 58.86m2

Polkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2ExLzAxYjFhMTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Polkowice 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Polkowice 47.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Polkowice

9.99

324 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Polkowice 47.00m2

Polkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzllLzU0LzAxOWU1NDAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Głogów 29.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Głogów 29.97m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 29.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Głogów

9.99

248 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Głogów 29.97m2

Głogów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjL2VmLzAxYWNlZjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kanie 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kanie 62.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kanie

9.99

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 887 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kanie 62.00m2

Kanie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Ursynów 2 pokoje· piętro: 3 z 15 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 55.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 35.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 35.50m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 35.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 620 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 35.50m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzdkLzAxYjE3ZDNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 47.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 47.87m2

Śródmieście/os. Piastowskie 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 47.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 47.87m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2E4LzAxYjFhOGRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 53.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 53.50m2

Rąbin 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 53.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 963 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 53.50m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2E4LzAxYjFhOGQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Podgórze 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kraków 50.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bystrzyca Kłodzka 93.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bystrzyca Kłodzka 93.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 93.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bystrzyca Kłodzka

9.99

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 441 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bystrzyca Kłodzka 93.00m2

Bystrzyca Kłodzka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Walim 28.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Walim 28.77m2

1 pokoje· piętro: parter · 28.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Walim

9.99

35 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 217 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Walim 28.77m2

Walim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Walim 40.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Walim 40.20m2

1 pokoje· piętro: 1 · 40.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Walim

9.99

44 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Walim 40.20m2

Walim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Głogów 37.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Głogów 37.58m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 37.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Głogów

9.99

259 302 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Głogów 37.58m2

Głogów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2IyLzAxYWZiMmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chocianów 71.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chocianów 71.90m2

ul. Zacisze 4 pokoje· piętro: 4 z 5 · 71.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chocianów

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 616 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Chocianów 71.90m2
Zacisze
Chocianów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzcyLzAxYjE3MmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Przemków 96.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Przemków 96.16m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 96.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Przemków

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Przemków 96.16m2

Przemków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzgxLzAxYjE4MWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Przemków 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Przemków 39.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Przemków

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Przemków 39.00m2

Przemków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2ExLzAxYjFhMTZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy