zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 285

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Gdynia 83.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 83.92m2

Mały Kack 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 83.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

1 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 832 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 83.92m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.17m2

2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 35.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 198 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.17m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 35.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 35.17m2

9.99

429 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 198 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 35.17m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pyskowice 51.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pyskowice 51.61m2

ul. Czerwionka 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 51.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pyskowice

9.99

251 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Pyskowice 51.61m2
Czerwionka
Pyskowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Limanowa 107.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Limanowa 107.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 107.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Limanowa

0.1

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
0.1
Mieszkanie Limanowa 107.00m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Grójec 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Grójec 44.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Grójec

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Grójec 44.00m2

Grójec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dęblin 86.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dęblin 86.65m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 86.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Dęblin

9.99

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Dęblin 86.65m2

Dęblin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzNhLzAxYjEzYTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Dęblin 86.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Dęblin 86.65m2

9.99

479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Dęblin 86.65m2

Dęblin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Przeworno 70.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Przeworno 70.20m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 70.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Przeworno

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Przeworno 70.20m2

Przeworno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jelenia Góra 44.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jelenia Góra 44.55m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 44.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jelenia Góra

9.99

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 877 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Jelenia Góra 44.55m2

Jelenia Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzno 60.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzno 60.39m2

Niedzieliska/os. Gigant 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 60.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzno

9.99

365 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzno 60.39m2

Jaworzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzkwLzAxYjE5MGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.00m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 26.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 26.10m2

Praga Południe 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 26.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

320 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 291 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 26.10m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Radom 60.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Radom 60.61m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 60.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Radom

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 930 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Radom 60.61m2

Radom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzM5LzAxYjEzOWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wadowice 25.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wadowice 25.21m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 25.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wadowice

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wadowice 25.21m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wadowice 29.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wadowice 29.85m2

1 pokoje· piętro: parter z 5 · 29.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wadowice

9.99

205 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wadowice 29.85m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Żory 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Żory 55.70m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Żory

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Żory 55.70m2

Żory,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Biała Podlaska 49.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Biała Podlaska 49.50m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 49.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Biała Podlaska 49.50m2

Biała Podlaska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Połczyn-Zdrój 74.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Połczyn-Zdrój 74.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 74.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Połczyn-Zdrój

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Połczyn-Zdrój 74.00m2

Połczyn-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szklarska Poręba 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szklarska Poręba 38.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szklarska Poręba

9.99

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Szklarska Poręba 38.00m2

Szklarska Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Polkowice 39.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Polkowice 39.30m2

2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 39.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Polkowice

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 725 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Polkowice 39.30m2

Polkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E5LzkwLzAxYTk5MDdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 48.00m2

Rąbin 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

259 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 396 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 48.00m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzQxLzAxYjE0MTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 39.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 39.00m2

2 pokoje· piętro: 4 · 39.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 39.00m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzdiLzAxYjE3YjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 47.00m2

2 pokoje· piętro: 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 47.00m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzQ0LzAxYjE0NGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy