zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 282

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 43.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 43.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Częstochowa 33.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Częstochowa 33.30m2

Północ 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 33.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Częstochowa

9.99

245 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Częstochowa 33.30m2

Częstochowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzM0LzAxYjIzNDM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Częstochowa 30.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Częstochowa 30.15m2

Tysiąclecie 1 pokoje· piętro: 4 z 10 · 30.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Częstochowa

9.99

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 269 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Częstochowa 30.15m2

Częstochowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzMxLzAxYjIzMTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 55.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 55.42m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 55.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

332 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 991 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 55.42m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzIxLzAxYjIyMWNhXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 28.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 28.00m2

1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 28.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

166 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 28.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzI3LzAxYjIyNzBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skotniki 102.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skotniki 102.07m2

ul. Rzemieślnicza 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 102.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skotniki

9.99

714 490 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skotniki 102.07m2
Rzemieślnicza
Skotniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzI1LzAxYjIyNTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Częstochowa 63.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Częstochowa 63.80m2

Częstochówka-Parkitka, ul. Okulickiego 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Częstochowa

9.99

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Częstochowa 63.80m2
Okulickiego
Częstochowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzQxLzAxYjE0MTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Częstochowa 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Częstochowa 47.30m2

Trzech Wieszczów 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Częstochowa

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Częstochowa 47.30m2

Częstochowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzA4LzAxYjIwOGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Piotrków Trybunalski 60.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Piotrków Trybunalski 60.46m2

al. Armii Krajowej 3 pokoje· piętro: 6 z 11 · 60.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski

9.99

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Piotrków Trybunalski 60.46m2
Armii Krajowej
Piotrków Trybunalski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzE5LzAxYjExOWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skotniki 114.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skotniki 114.60m2

ul. Rzemieślnicza 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 114.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skotniki

9.99

801 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skotniki 114.60m2
Rzemieślnicza
Skotniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzBhLzAxYjIwYTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 54.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 54.30m2

Ligota-Panewniki/Ligota 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

342 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 298 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Katowice 54.30m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzNiLzAxYjEzYjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 27.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 27.69m2

Brynów-os. Zgrzebnioka/Brynów 1 pokoje· piętro: 3 z 10 · 27.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 306 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Katowice 27.69m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2LzczLzAxYTY3M2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 70.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

2.3

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 429 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
2.3
Mieszkanie Inowrocław 70.00m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzhhLzAxYjE4YTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kołodziejewo 65.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kołodziejewo 65.43m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 65.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kołodziejewo

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 834 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kołodziejewo 65.43m2

Kołodziejewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzBiLzAxYjAwYmQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kołodziejewo 65.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kołodziejewo 65.43m2

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 834 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kołodziejewo 65.43m2

Kołodziejewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzE2LzAxYjExNjk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gniewkowo 36.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gniewkowo 36.68m2

2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 36.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gniewkowo

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gniewkowo 36.68m2

Gniewkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2ViLzAxYjFlYjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 60.83m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 60.83m2

Rąbin 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 60.83 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 60.83m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2ZhLzAxYjFmYWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 65.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 65.40m2

Rąbin 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 65.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

1

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 878 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
1
Mieszkanie Inowrocław 65.40m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2ZhLzAxYjFmYWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczecin 176.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczecin 176.77m2

6 pokoi· piętro: 2 · 176.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

9.99

844 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Szczecin 176.77m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Szczecin 150.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Szczecin 150.70m2

4 pokoje· piętro: 3 · 150.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Szczecin

9.99

685 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 547 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Szczecin 150.70m2

Szczecin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzJhLzAxYjEyYTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kluczbork 72.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kluczbork 72.94m2

3 pokoje· piętro: 1 · 72.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kluczbork

9.99

142 261 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Kluczbork 72.94m2

Kluczbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2JlLzAxYjFiZTQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gniewkowo 60.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gniewkowo 60.77m2

3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 60.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gniewkowo

9.99

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 427 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gniewkowo 60.77m2

Gniewkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwL2QyLzAxYjBkMjAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 36.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 36.25m2

1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 36.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 36.25m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzQxLzAxYjE0MTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 65.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 65.40m2

Rąbin 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 65.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 65.40m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxL2ViLzAxYjFlYjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy