zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 280

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kraków 69.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 69.98m2

Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 69.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

811 768 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 69.98m2
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5OTQuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 63.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.90m2

Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 63.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

741 240 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.90m2
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 70.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 70.18m2

Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 70.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

814 088 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 70.18m2
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 63.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.94m2

Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 63.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

728 916 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.94m2
Kuźnicy Kołłątajowskiej
Kraków,
Mieszkanie Bytom 46.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 46.74m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 46.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 402 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Bytom 46.74m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2RiLzAxYjJkYjdkXzBmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 81.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 81.00m2

Sobięcin 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 81.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

349 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 81.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkLzRlLzAxYWQ0ZTFjXzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bydgoszcz 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bydgoszcz 62.00m2

2 pokoje· piętro: 2 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Bydgoszcz 62.00m2

Bydgoszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IwLzFiLzAxYjAxYmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bydgoszcz 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bydgoszcz 62.00m2

9.99

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Bydgoszcz 62.00m2

Bydgoszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2JlLzAxYjJiZTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 61.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 61.00m2

3 pokoje· piętro: 4 · 61.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 672 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 61.00m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2JlLzAxYjJiZTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bydgoszcz 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bydgoszcz 50.00m2

2 pokoje· piętro: 1 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz

9.99

388 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Bydgoszcz 50.00m2

Bydgoszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2JlLzAxYjJiZTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bydgoszcz 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bydgoszcz 63.00m2

3 pokoje· piętro: 2 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz

9.99

589 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Bydgoszcz 63.00m2

Bydgoszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2JlLzAxYjJiZTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pruszcz 29.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pruszcz 29.00m2

1 pokoje· piętro: 2 · 29.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pruszcz

9.99

100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 448 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
9.99
Mieszkanie Pruszcz 29.00m2

Pruszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2JlLzAxYjJiZTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Inowrocław 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Inowrocław 24.00m2

1 pokoje· piętro: 1 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Inowrocław

9.99

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 458 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
9.99
Mieszkanie Inowrocław 24.00m2

Inowrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2JlLzAxYjJiZTU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ciechocinek 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ciechocinek 38.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 2 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ciechocinek

9.99

497 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 079 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Ciechocinek 38.00m2

Ciechocinek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzkxLzAxYjI5MTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 38.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 38.91m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 38.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

278 206 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 38.91m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk4LzAxYjI5OGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 51.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 51.51m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 51.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

363 145 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 51.51m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzk4LzAxYjI5OGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pasłęk 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pasłęk 75.00m2

3 pokoje· piętro: parter · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pasłęk

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Pasłęk 75.00m2

Pasłęk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2E3LzAxYjJhNzRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 42.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 42.87m2

Wełnowiec-Józefowiec/Wełnowiec 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 42.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

445 848 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 42.87m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkL2QxLzAxYWRkMWI2XzEwLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 27.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 27.27m2

Wełnowiec-Józefowiec/Wełnowiec 1 pokoje· piętro: 3 z 6 · 27.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 27.27m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkL2QxLzAxYWRkMWI3XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 38.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siemianowice Śląskie 38.69m2

Centrum 1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 38.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siemianowice Śląskie

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 38.69m2

Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2E2LzAxYjJhNjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Toruń 79.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Toruń 79.00m2

Mokre 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 79.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Toruń

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Toruń 79.00m2

Toruń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2E1LzAxYjJhNTI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.40m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. A. Dauna 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 003 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 62.40m2
A. Dauna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg1LzAxYjI4NWE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Piastów 43.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Piastów 43.90m2

2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 43.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Piastów

9.99

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 228 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Piastów 43.90m2

Piastów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzNkLzAxYjIzZDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 57.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 57.20m2

Wełnowiec-Józefowiec/Wełnowiec 3 pokoje· piętro: 5 z 6 · 57.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

560 560 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 57.20m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkL2RiLzAxYWRkYjkxXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy