zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 25

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 103.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 103.10m2

Grzegórzki, ul. A. Lubomirskiego 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 103.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 015 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 103.10m2
A. Lubomirskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEwLzAxYjkxMGMyXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.53m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Zdunów 2 pokoje· piętro: 6 z 7 · 47.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.53m2
Zdunów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 90.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 90.40m2

ul. Sadowa 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 90.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 90.40m2
Sadowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 85.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 85.10m2

Bronowice, ul. Stańczyka 4 pokoje· piętro: 3 z 8 · 85.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 85.10m2
Stańczyka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 24.00m2

Grzegórzki, al. Pokoju 1 pokoje· piętro: 1 z 11 · 24.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 24.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg2LzAxYjI4NmVlXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 180.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 180.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. Przewóz 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 180.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 180.00m2
Przewóz
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhmLzAxYjg4ZjExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 73.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 73.00m2

Bronowice, ul. Bronowicka 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 73.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 616 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 73.00m2
Bronowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I0LzAxYjhiNDJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 101.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 101.65m2

Krowodrza, ul. T. Lenartowicza 3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 101.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 101.65m2
T. Lenartowicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU2LzAxYjk1NjJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Radziemice 54.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Radziemice 54.20m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Radziemice

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 166 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Radziemice 54.20m2

Radziemice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E4LzAxYjlhOGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rabka-Zdrój 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rabka-Zdrój 62.00m2

ul. Orkana 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 081 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Rabka-Zdrój 62.00m2
Orkana
Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień, ul. Czeczów 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Czeczów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 79.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 79.07m2

Czyżyny, ul. S. Lema 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 79.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 638 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 79.07m2
S. Lema
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.30m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.30m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 50.90m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 50.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.90m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 77.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 77.72m2

Dębniki/Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 77.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 77.72m2
Pychowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliczka 85.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliczka 85.00m2

ul. Kaczeńce 4 pokoje· piętro: 1 z 1 · 85.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 412 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wieliczka 85.00m2
Kaczeńce
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.92m2

Prądnik Czerwony, ul. Na Barciach 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 459 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.92m2
Na Barciach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 88.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 88.20m2

Prądnik Czerwony, ul. Marchołta 4 pokoje· piętro: 6 · 88.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 88.20m2
Marchołta
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NTY4XzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gliwice 33.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 33.20m2

Sośnica, ul. Odrowążów 1 pokoje· piętro: 1 · 33.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 33.20m2
Odrowążów
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBhLzAxYjkwYWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 51.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 51.28m2

ul. Wolności 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 51.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 460 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Zabrze 51.28m2
Wolności
Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

840 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubań 33.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubań 33.34m2

1 pokoje· piętro: 1 · 33.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubań

brak oceny

88 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Lubań 33.34m2

Lubań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zielona Góra 48.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zielona Góra 48.62m2

2 pokoje· piętro: 1 · 48.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zielona Góra

brak oceny

114 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Zielona Góra 48.62m2

Zielona Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 44.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 432 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Chorzów 44.00m2

Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDU3XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy