zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 269

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Zabrze 30.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 30.20m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 30.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 30.20m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZkLzAxYjU2ZDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kluczbork 110.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kluczbork 110.38m2

5 pokoi· piętro: 1 z 3 · 110.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kluczbork

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 709 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kluczbork 110.38m2

Kluczbork,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZiLzAxYjU2YjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 57.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 57.10m2

Miechowice 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 57.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bytom 57.10m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzJkLzAxYjUyZDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 41.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 41.20m2

Środmieście 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 41.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

391 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 41.20m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZhLzAxYjU2YWRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 100.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 100.00m2

3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 100.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 100.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY4LzAxYjU2ODIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Białystok 61.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Białystok 61.50m2

Białostoczek 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 61.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Białystok

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 520 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Białystok 61.50m2

Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2E5LzAxYjRhOWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 93.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 93.77m2

3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 93.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 255 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bytom 93.77m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 57.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 57.74m2

os. Paderewskiego-Muchowiec/Muchowiec 3 pokoje· piętro: 4 z 7 · 57.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

659 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 57.74m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzQ5LzAxYjU0OTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdynia 64.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdynia 64.99m2

Wzgórze Św. Maksymiliana 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 64.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdynia

9.99

178 666 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 749 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdynia 64.99m2

Gdynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzI1LzAxYjUyNWIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 64.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 64.00m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY1LzAxYjU2NTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ciechocinek 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ciechocinek 36.00m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ciechocinek

9.99

249 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 942 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Ciechocinek 36.00m2

Ciechocinek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVjLzAxYjU1Y2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 56.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 56.50m2

Wola 3 pokoje· piętro: 6 z 7 · 56.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 270 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 487 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 56.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY1LzAxYjU2NTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.38m2

Bielany 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 45.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

612 630 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.38m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2YyLzAxYjRmMmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 43.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 43.58m2

Bielany 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

601 404 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 43.58m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2YyLzAxYjRmMmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 36.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 36.29m2

Ujeścisko-Łostowice/Łostowice 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 36.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

429 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 36.29m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y3LzAxYjRmNzQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 51.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 51.89m2

Ujeścisko-Łostowice/Łostowice 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 51.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

544 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 51.89m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y3LzAxYjRmNzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.08m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 37.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

476 294 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 845 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 37.08m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY1LzAxYjU2NTE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 99.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 99.80m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 99.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 986 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 99.80m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzYzLzAxYjU2MzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 35.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 35.60m2

1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 35.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 35.60m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2ZkLzAxYjRmZGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Białystok 60.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Białystok 60.46m2

Przydworcowe, ul. M. Kopernika 3 pokoje· piętro: 6 z 7 · 60.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Białystok

9.99

669 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Białystok 60.46m2
M. Kopernika
Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzYxLzAxYjU2MTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sulechów 35.31m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sulechów 35.31m2

2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 35.31 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sulechów

9.99

280 896 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Sulechów 35.31m2

Sulechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzUyLzAxYjU1MjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sulechów 62.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sulechów 62.02m2

3 pokoje· piętro: parter z 6 · 62.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sulechów

9.99

456 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Sulechów 62.02m2

Sulechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRmLzAxYjU0ZjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siemianowice Śląskie 51.50m2

Bańgów 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siemianowice Śląskie

9.99

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 223 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Siemianowice Śląskie 51.50m2

Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVjLzAxYjU1Y2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 51.50m2

3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 388 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 51.50m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVlLzAxYjU1ZTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy