zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 265

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Warszawa 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 58.00m2

Wola 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 58.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2ZiLzAxYjVmYmQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.82m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Zachodnia 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 61.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

867 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 025 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 61.82m2
Zachodnia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2MxLzAxYjVjMTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 62.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 62.71m2

Bemowo 3 pokoje· piętro: 6 z 8 · 62.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

877 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 62.71m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U3LzAxYjVlN2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 53.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 53.94m2

Aniołki 0 pokoje· piętro: parter z 2 · 53.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

943 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 53.94m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U3LzAxYjVlN2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 34.73m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 34.73m2

Białołęka 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 34.73 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

541 788 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 34.73m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U0LzAxYjVlNGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 63.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 63.50m2

Praga Południe 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 63.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 63.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U0LzAxYjVlNGNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 57.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 57.38m2

Praga Południe 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 57.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

912 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 57.38m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U0LzAxYjVlNGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 45.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 45.20m2

Praga Południe 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 45.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

702 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 531 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 45.20m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2U0LzAxYjVlNGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 35.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 35.78m2

Wyspa Sobieszewska/Sobieszewo 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 35.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

485 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 555 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 35.78m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2UzLzAxYjVlMzAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 35.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 35.78m2

Wyspa Sobieszewska/Sobieszewo 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 35.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

486 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 597 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 35.78m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2UyLzAxYjVlMmZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 83.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 83.75m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 9 z 9 · 83.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 814 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 671 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 83.75m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RmLzAxYjVkZmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 83.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 83.95m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 2 z 8 · 83.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 885 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 454 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 83.95m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RmLzAxYjVkZmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 83.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 83.95m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 5 z 8 · 83.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 942 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 83.95m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RmLzAxYjVkZmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 81.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 81.38m2

Mokotów 4 pokoje· piętro: 5 z 9 · 81.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 779 025 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 861 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 81.38m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2RmLzAxYjVkZmY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 47.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 47.40m2

Wola 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 47.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 819 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 47.40m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2Q0LzAxYjVkNDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Toruń 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Toruń 43.00m2

Stare Miasto 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Toruń

9.99

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 651 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Toruń 43.00m2

Toruń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzYzLzAxYjU2Mzk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 36.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 36.50m2

Bielany 2 pokoje· piętro: parter z 10 · 36.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 36.50m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzE3LzAxYjUxNzQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chełmża 55.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chełmża 55.93m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 55.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chełmża

9.99

168 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 004 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Chełmża 55.93m2

Chełmża,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzhlLzAxYjU4ZTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Włocławek 63.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Włocławek 63.10m2

Kokoszka 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 63.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Włocławek

9.99

158 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 504 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Włocławek 63.10m2

Włocławek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzhjLzAxYjU4YzY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lisewo 79.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lisewo 79.40m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 79.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lisewo

9.99

31 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

401 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lisewo 79.40m2

Lisewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzhjLzAxYjU4YzY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wieliszew 44.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wieliszew 44.17m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 44.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wieliszew

9.99

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wieliszew 44.17m2

Wieliszew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2M4LzAxYjVjOGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Elbląg 120.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Elbląg 120.00m2

Przy Młynie, ul. ul. Łęczycka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 120.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Elbląg

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Mieszkanie Elbląg 120.00m2
ul. Łęczycka
Elbląg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2M2LzAxYjVjNmEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Włocławek 88.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Włocławek 88.20m2

Śródmieście 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 88.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Włocławek

9.99

53 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

608 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Włocławek 88.20m2

Włocławek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzgyLzAxYjU4MmNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rzeszów 46.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rzeszów 46.70m2

al. J. Piłsudskiego 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 46.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rzeszów

9.99

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 921 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Rzeszów 46.70m2
J. Piłsudskiego
Rzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2M0LzAxYjVjNDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy