zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż - Strona 268

Mieszkania na sprzedaż

Sortuj:
Mieszkanie Gliwice 45.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gliwice 45.25m2

Stare Gliwice 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 45.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gliwice

9.99

526 031 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gliwice 45.25m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdkLzAxYjU3ZDBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 65.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 65.59m2

Brynów-os. Zgrzebnioka/Brynów 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 65.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 626 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 65.59m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdiLzAxYjU3YjRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kołobrzeg 30.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kołobrzeg 30.00m2

1 pokoje· piętro: 5 z 6 · 30.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kołobrzeg

9.99

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kołobrzeg 30.00m2

Kołobrzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2L2YzLzAxYTZmMzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Białystok 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Białystok 65.00m2

Bojary, ul. I. Kraszewskiego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Białystok

9.99

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Białystok 65.00m2
I. Kraszewskiego
Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdjLzAxYjU3YzE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Warszawa 50.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Warszawa 50.42m2

2 pokoje· piętro: 5 z 6 · 50.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Warszawa

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Warszawa 50.42m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIwLzAxYjUyMDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 67.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 67.91m2

Ligota-Panewniki/Panewniki 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 67.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 67.91m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdiLzAxYjU3YjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sosnowiec 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sosnowiec 95.00m2

Zagórze 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sosnowiec

9.99

687 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 232 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Sosnowiec 95.00m2

Sosnowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdiLzAxYjU3YjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skawina 78.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skawina 78.80m2

ul. Hallerów 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 78.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skawina

9.99

548 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 954 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Skawina 78.80m2
Hallerów
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRkLzAxYjU0ZDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 46.00m2

Centrum Południe 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 46.00m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzM1LzAxYjQzNTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Chorzów 35.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Chorzów 35.69m2

Chorzów II 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 35.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Chorzów

9.99

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Chorzów 35.69m2

Chorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzc3LzAxYjU3NzEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.87m2

Bronowice/Bronowice Małe 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 63.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 010 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 813 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.87m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzc2LzAxYjU3NjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 65.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 65.89m2

Podlesie 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 65.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 65.89m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzA5LzAxYjUwOTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 59.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 59.82m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 59.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

559 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 59.82m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzVlLzAxYjU1ZTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mysłowice 44.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mysłowice 44.64m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 44.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mysłowice

9.99

580 320 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Mysłowice 44.64m2

Mysłowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzZlLzAxYjM2ZWYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bytom 49.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bytom 49.20m2

Rozbark 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 49.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bytom

9.99

215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Bytom 49.20m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzUwLzAxYjU1MDc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 57.00m2

Ligota-Panewniki/Ligota 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 649 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 57.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2E3LzAxYjRhN2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 41.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 41.40m2

Środmieście 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 41.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

393 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 41.40m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzczLzAxYjU3MzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 104.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 104.26m2

os. Tysiąclecia 4 pokoje· piętro: 16 z 16 · 104.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 104.26m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzczLzAxYjU3MzgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 41.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 41.40m2

9.99

393 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 41.40m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzYzLzAxYjU2Mzk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Ruda 95.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Ruda 95.36m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 95.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Ruda

9.99

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Ruda 95.36m2

Ruda,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2U1LzAxYjRlNWQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 93.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 93.37m2

os. Tysiąclecia 4 pokoje· piętro: 14 z 16 · 93.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Katowice 93.37m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzYzLzAxYjU2MzljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mysłowice 33.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mysłowice 33.32m2

Brzezinka 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 33.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mysłowice

9.99

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 072 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Mysłowice 33.32m2

Mysłowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZhLzAxYjU2YWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Katowice 112.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Katowice 112.00m2

Środmieście 5 pokoi· piętro: 4 z 4 · 112.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Katowice

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 580 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Katowice 112.00m2

Katowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZmLzAxYjU2Zjg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Zabrze 52.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Zabrze 52.50m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 52.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Zabrze

9.99

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 648 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Zabrze 52.50m2

Zabrze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY1LzAxYjU2NTk4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy