zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Wielkopolskie

Sortuj:
Mieszkanie Luboń 74.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Luboń 74.93m2

ul. 1 Maja 4 pokoje· piętro: parter z 1 · 74.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Luboń

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Luboń 74.93m2
1 Maja
Luboń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUyLzAxYjk1MmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 46.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 46.80m2

Stare Miasto/Piątkowo 2 pokoje· piętro: 5 z 15 · 46.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

569 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 158 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 46.80m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 77.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 77.30m2

Wilda 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 77.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

9.99

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Poznań 77.30m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 72.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 72.27m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 72.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 974 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 72.27m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rychtal 70.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rychtal 70.30m2

4 pokoje· piętro: parter z 2 · 70.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rychtal

brak oceny

447 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 358 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Rychtal 70.30m2

Rychtal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rychtal 66.68m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rychtal 66.68m2

4 pokojeparter z 1 · 66.68 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rychtal

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 334 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Rychtal 66.68m2

Rychtal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mosina 37.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mosina 37.40m2

2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 37.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mosina

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 358 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Mosina 37.40m2

Mosina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 41.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 41.64m2

Jeżyce, ul. A. Szamarzewskiego 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 41.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 224 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 41.64m2
A. Szamarzewskiego
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 79.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 79.40m2

Nowe Miasto/Starołęka, ul. Falista 3 pokoje· piętro: 7 z 11 · 79.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 79.40m2
Falista
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 74.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 74.63m2

Grunwald, ul. Smardzewska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 74.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 386 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 74.63m2
Smardzewska
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Suchy Las 41.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Suchy Las 41.20m2

ul. Poziomkowe 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 41.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Suchy Las

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 922 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Suchy Las 41.20m2
Poziomkowe
Suchy Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kępno 72.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kępno 72.00m2

3 pokoje· piętro: 1 · 72.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kępno

brak oceny

468 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Kępno 72.00m2

Kępno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kępno 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kępno 67.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kępno

brak oceny

438 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kępno 67.00m2

Kępno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bierzglin 61.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bierzglin 61.92m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 61.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bierzglin

brak oceny

209 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Bierzglin 61.92m2

Bierzglin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wólka 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wólka 48.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wólka

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 979 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wólka 48.00m2

Wólka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Września 64.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Września 64.26m2

3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 64.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Września

brak oceny

525 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 170 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Września 64.26m2

Września,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2MyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 32.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 32.10m2

1 pokoje· piętro: 3 z 4 · 32.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 32.10m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Słupca 778.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Słupca 778.30m2

16 pokoi· piętro: parter z 1 · 778.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Słupca

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Słupca 778.30m2

Słupca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Września 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Września 51.50m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Września

9.99

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 223 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Września 51.50m2

Września,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgxLzAxYjg4MTRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Złotniki 60.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Złotniki 60.90m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 60.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Złotniki

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 629 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Złotniki 60.90m2

Złotniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 34.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 34.86m2

Nowe Miasto/Zawady 1 pokoje· piętro: 2 z 4 · 34.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 34.86m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 30.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 30.96m2

Nowe Miasto/Zawady 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 30.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 534 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 30.96m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 42.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 42.30m2

Nowe Miasto/Rataje, ul. Lecha 2 pokoje· piętro: 4 z 11 · 42.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

2

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
2
Mieszkanie Poznań 42.30m2
Lecha
Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Poznań 29.93m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Poznań 29.93m2

Nowe Miasto/Zawady 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 29.93 m2 Mieszkanie na sprzedaż Poznań

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Poznań 29.93m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy