zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Świdnica 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.50m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

5

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
5
Mieszkanie Świdnica 44.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 41.00m2

os. Młodych 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

292 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 41.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 34.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 34.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzU4XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2

Fabryczna, ul. Maślicka 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

273 364 złdo schowka5 200 zł / m2 do schowka
100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 63.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 63.33m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

5

335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
5
Mieszkanie Świdnica 63.33m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 29.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 29.74m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 29.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

208 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 29.74m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 61.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 659 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 54.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 54.39m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 54.39m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMTU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Stare Miasto, ul. marsz. J. Piłsudskiego 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2
marsz. J. Piłsudskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 67.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 67.00m2

Psie Pole 4 pokoje· piętro: parter · 67.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 433 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 67.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.00m2

Krzyki, ul. Świstackiego 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 041 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.00m2
Świstackiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.00m2

Fabryczna/Popowice, ul. Na Ostatnim Groszu 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.00m2
Na Ostatnim Groszu
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.01m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.01m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: parter z 8 · 41.01 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

594 022 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.01m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.59m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 z 6 · 44.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

774 439 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 368 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.59m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 35.63m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 35.63m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 4 z 8 · 35.63 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

559 164 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 35.63m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 88.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 88.90m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: parter z 1 · 88.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 248 487 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 88.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 29.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 29.90m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 5 z 5 · 29.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

670 891 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 29.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.42m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 52.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

639 524 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.42m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.09m2

Krzyki 1 pokoje· piętro: 7 z 7 · 30.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

487 458 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.09m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.00m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.26m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 66.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

736 016 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 66.26m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.67m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.67m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.67 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

673 035 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.67m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 30.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 30.50m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 1 z 10 · 30.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

505 739 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 582 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 30.50m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.55m2

Stare Miasto 3 pokoje· piętro: 4 z 9 · 64.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 547 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.55m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 107.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 107.79m2

Psie Pole 5 pokoi· piętro: 3 z 7 · 107.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 932 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 107.79m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy