zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 84.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 84.26m2

Stare Miasto, ul. Gnieźnieńska 4 pokoje· piętro: 1 z 9 · 84.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 856 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 84.26m2
Gnieźnieńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.89m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.89m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: parter z 5 · 63.89 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 506 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.89m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.86m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

659 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.86m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2

Fabryczna, ul. Maślicka 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

273 364 złdo schowka5 200 zł / m2 do schowka
100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.94m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.94m2

Krzyki, ul. gen. I. Prądzyńskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 6 · 40.94 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.94m2
gen. I. Prądzyńskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.17m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.17m2

Krzyki/Partynice, ul. Braterska 2 pokoje· piętro: 2 z 8 · 37.17 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

552 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.17m2
Braterska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.95m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 2 pokoje· piętro: 1 z 9 · 34.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

534 386 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.95m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1OGU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lądek-Zdrój 30.52m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lądek-Zdrój 30.52m2

1 pokoje· piętro: 2 · 30.52 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lądek-Zdrój

brak oceny

118 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 866 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Lądek-Zdrój 30.52m2

Lądek-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU4LzAxYmE1ODRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 49.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Srebrnogórska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 673 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 49.00m2
Srebrnogórska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Psie Pole/Zakrzów 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 107.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 107.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 107.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 107.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1Nzg2XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.00m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 3 pokoje· piętro: 4 z 8 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

895 184 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.00m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UyLzAxYjllMjBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jelcz-Laskowice 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jelcz-Laskowice 60.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jelcz-Laskowice

brak oceny

560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Jelcz-Laskowice 60.00m2

Jelcz-Laskowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2

ul. Lipowa 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 66.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

755 396 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 66.20m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 51.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 51.91m2

ul. Lipowa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 51.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

558 403 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 51.91m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 84.37m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 84.37m2

Stare Miasto, ul. Gnieźnieńska 4 pokoje· piętro: parter z 9 · 84.37 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

978 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 604 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 84.37m2
Gnieźnieńska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.92m2

Fabryczna/Nowy Dwór, ul. Nowodworska 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 51.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

700 920 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.92m2
Nowodworska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Siechnice 67.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Siechnice 67.30m2

ul. św. Krzyża 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 67.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Siechnice

brak oceny

700 297 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 406 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Siechnice 67.30m2
św. Krzyża
Siechnice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.81m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 62.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

635 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.81m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.59m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.59m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 34.59 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

480 456 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 890 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.59m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0NzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 36.29m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 36.29m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 36.29 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 813 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 36.29m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.35m2

Stare Miasto, ul. Braniborska 1 pokoje· piętro: 3 z 9 · 25.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

435 767 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 190 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.35m2
Braniborska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.05m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.05m2

Psie Pole/Lipa Piotrowska, ul. Waniliowa 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 71.05 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

780 840 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.05m2
Waniliowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.80m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 40.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

609 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.80m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy