zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Wrocław, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 55.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

554 044 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.79m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.79m2

Fabryczna 1 pokoje· piętro: 1 z 12 · 34.79 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

468 099 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.79m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.19m2

Psie Pole/Kleczków, ul. W. Reymonta 3 pokoje· piętro: parter z 9 · 55.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.19m2
W. Reymonta
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.00m2

Krzyki/Gaj, ul. Widna 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 618 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.00m2
Widna
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.60m2

Fabryczna/Grabiszyn 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 64.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 598 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

3 pokoje· piętro: 8 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 61.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 61.06m2

Psie Pole/Zakrzów, ul. Odolanowska 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 61.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 61.06m2
Odolanowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.84m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 53.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

698 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 983 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.84m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Y2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 63.72m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 63.72m2

Psie Pole, ul. Farna 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 63.72 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 63.72m2
Farna
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.08m2

Psie Pole/Poświętne, ul. Kamieńskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 5 · 54.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.08m2
Kamieńskiego
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Krzyki/Tarnogaj 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

747 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2Yzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 168.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 168.00m2

Śródmieście 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 168.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

6 720 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 168.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.20m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 48.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 050 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 39.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 39.65m2

Fabryczna/Muchobór Wielki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 39.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 637 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 39.65m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjU3XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.34m2

Śródmieście 1 pokoje· piętro: parter · 46.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 035 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.00m2

Fabryczna, ul. Różana 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.00m2
Różana
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 69.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 69.34m2

Psie Pole/Zakrzów, ul. Odolanowska 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 69.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 69.34m2
Odolanowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 97.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 97.54m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 97.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 187 918 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 97.54m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.35m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 42.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

535 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.20m2

Psie Pole 1 pokoje· piętro: 5 z 10 · 38.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

615 315 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.61m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 37.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

502 110 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.61m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.56m2

Fabryczna 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 48.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

497 992 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 255 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.50m2

Śródmieście, ul. św. Macieja 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 62.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

765 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 62.50m2
św. Macieja
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQ2LzAxYjg0Njg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy