zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Wrocław, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie > M. Wrocław

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 45.00m2

Krzyki, ul. Skarbowców 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

627 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 45.00m2
Skarbowców
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.00m2

Fabryczna/Maślice, ul. Augustowska 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 863 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.00m2
Augustowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.00m2

Fabryczna/Żerniki 4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 75.00m2

3 pokoje· piętro: 5 z 5 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

749 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 75.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.10m2

Fabryczna/Popowice 3 pokoje· piętro: 10 z 10 · 54.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 939 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 54.10m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 56.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 56.98m2

Stare Miasto/Szczepin 4 pokoje· piętro: 3 z 5 · 56.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 232 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 56.98m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.66m2

Krzyki/Brochów 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 52.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 818 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.66m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZTczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.44m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.44m2

Śródmieście, ul. Księcia Witolda 0 pokoje· piętro: 4 z 5 · 33.44 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 33.44m2
Księcia Witolda
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.39m2

Śródmieście, ul. Mieszczańska 0 pokoje· piętro: 5 z 6 · 53.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 53.39m2
Mieszczańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 32.09m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 32.09m2

1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 32.09 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

374 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 32.09m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 33.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.74m2

1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 33.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

398 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 33.74m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEyLzAxYmExMjI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.16m2

Krzyki/Gaj 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 55.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

689 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.16m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 70.00m2

Fabryczna, ul. Rogowska 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 70.00m2
Rogowska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 95.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1N2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.00m2

Fabryczna/Maślice, ul. Królewiecka 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 71.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 521 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 71.00m2
Królewiecka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.85m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 55.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

849 599 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 212 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.85m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.90m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

803 980 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.90m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 91.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 91.91m2

Psie Pole 5 pokoi· piętro: 7 z 10 · 91.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 574 556 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 91.91m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 25.56m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 25.56m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 25.56 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

578 446 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 631 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 25.56m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 74.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

879 860 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 42.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 42.07m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 42.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

525 875 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 42.07m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 101.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 101.13m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 2 z 9 · 101.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 811 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 101.13m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.12m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 37.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

473 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.12m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 55.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Fabryczna 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

554 044 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 55.41m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy